fivem sunucu scripti varmı ?

PINOSHE

Yeni üye
22 Eki 2009
8
1
elinizde fivem roleplay için güzel bi script varmı son zamanlarda çoğu sunucuda aynı scripti görüyorum bedava falanmı paylaşıldı

bayoyunsultanı

Katılımcı Üye
24 Kas 2023
274
98
Kaiserreich
evet ustam hazır kurup kullanabileceğim bir rp scripti lazım
Hocam İlk Olarak Temelden NEWQB Öneririm VirusTotal İle Atacağım Linkten İndirebilirsin İçinde Bulunan Scriptler Şunlar Multicharacter,Kayıt Ekranı, Clothes,Envanter, Telefon, Hud, Galeri, Banka, Motel (TP), Garaj, Animasyon Menüsü, Araç Kiralama, Admin Menü, Me/Do, Chat, Target, Progressbar Gibisinden Eğer Beğenmessen Hocam Sana FİVEM SUNUCU DOSYALARI Buradan Göz Atabilirsin Yardımcı Olabildiysem Ne Mutlu Bana Aşağıda VT Ve İndirme Linki Var İyi Günler Dilerim

VT
Download

Sunucu açma isteğin varsa gelmek isterim haberin olsun 🤭

PINOSHE

Yeni üye
22 Eki 2009
8
1
Hocam İlk Olarak Temelden NEWQB Öneririm VirusTotal İle Atacağım Linkten İndirebilirsin İçinde Bulunan Scriptler Şunlar Multicharacter,Kayıt Ekranı, Clothes,Envanter, Telefon, Hud, Galeri, Banka, Motel (TP), Garaj, Animasyon Menüsü, Araç Kiralama, Admin Menü, Me/Do, Chat, Target, Progressbar Gibisinden Eğer Beğenmessen Hocam Sana FİVEM SUNUCU DOSYALARI Buradan Göz Atabilirsin Yardımcı Olabildiysem Ne Mutlu Bana Aşağıda VT Ve İndirme Linki Var İyi Günler Dilerim

VT
Download
saolasın kral teşekkürler

Sunucu açma isteğin varsa gelmek isterim haberin olsun 🤭
açtığımda hbaer ederim kral görmekten şeref duyarım

BeoWulf007

Kıdemli Üye
19 Haz 2013
2,763
508
24
Praise The Fool
Roleplay tek bir scriptten ibaret değil ki, bir framework etrafına yazılmış, farklı işler çin farklı scriptler.. Çoğu sunucuda aynı scriptleri* görme sebebin muhtemelen RP'nin temellleri popüler 2 yaygın framework kullanımından kaynaklı, diğerleri de bu ikisi kadar stabil ve kusursuz değil bir de tabii.. Birkaç tane daha var ama kimse yeni maceralara girmiyo çünkü destek az, hatta çoğu sunucu hazır paylaşılmış paketleri kullanıyor.
Tıpkı senin de istediğin gibi paket veya yukarıdaki cevaptaki forumdaki paketlere bakarsan senin de sonun çok farklı olmaz. Farklı bir şey istiyorsa baştan yazacaksın. Ya da tasarım bilgin iyi olacak tasarımlarını farklılaştıracaksın ki hepsinde aynı gözükmesin. RP sunucularının %70inde qb-hud var mesela..

bayoyunsultanı

Katılımcı Üye
24 Kas 2023
274
98
Kaiserreich
Roleplay tek bir scriptten ibaret değil ki, bir framework etrafına yazılmış, farklı işler çin farklı scriptler.. Çoğu sunucuda aynı scriptleri* görme sebebin muhtemelen RP'nin temellleri popüler 2 yaygın framework kullanımından kaynaklı, diğerleri de bu ikisi kadar stabil ve kusursuz değil bir de tabii.. Birkaç tane daha var ama kimse yeni maceralara girmiyo çünkü destek az, hatta çoğu sunucu hazır paylaşılmış paketleri kullanıyor.
Tıpkı senin de istediğin gibi paket veya yukarıdaki cevaptaki forumdaki paketlere bakarsan senin de sonun çok farklı olmaz. Farklı bir şey istiyorsa baştan yazacaksın. Ya da tasarım bilgin iyi olacak tasarımlarını farklılaştıracaksın ki hepsinde aynı gözükmesin. RP sunucularının %70inde qb-hud var mesela..
evet aslında katılıyorum ama insan birazda üşeniyor bende bi ara girmiştim bu işe sonra demiştimki amaaan çok uğraştırır hazır paketler buldum forumlardan gibi gibi arkadaşda öyle sanırım uğraşmak istememiş diğerlerinden farkı olmaz ama hiç yoktan iyidir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.