fiyat konusunda fikrinizi almak istyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

_JoK3R_

Üye
2 Kas 2009
249
0
arkadaslar elimde bi leptop var yani 2.el 2 yıldır kullanıyorum.yeni bi pc almak istyorum bunuda satmak istyorum sizce kaca gider..

leptomun özellikleri söle:
2 gb ram

256 ekran kartı sis vga

işlemci hızı 1.6 ghz

çift cekirdekli

harddisk:80 gb

sizce kaca gider fikirlerinizi bekliyorumm

mahlasım

Katılımcı Üye
29 Tem 2009
406
0
bu özellıklere bıde 2 yıl kullanmışsn 550 hç bi şekılde satamazsn 1.6 işşlmci bu pc yı alacak olsam hesap makinası nyetıne kullanırım baska bişe olmz

4DEATH

Katılımcı Üye
22 Tem 2008
943
0
370-450 arası eder
işlemciden çok kaybetmişin
ekran kartın iyi ram eklemişin galiba sonradan onun yerine ekranı 512 falan yapsaydın ederdi 450-500

mahlasım

Katılımcı Üye
29 Tem 2009
406
0
Bi format atıp içini iyice temizledikten sonra güzel 1-2 tane program yükleyip az kullandığınızı söylerseniz belki 600 :)

dürüstlük varken nasıl sahtekar olunur onu anlatıyo karşıdakı adama mal ya anlamaz zaten en mazlum insana bile böle davranıldıgı için insan lık böleeee :mad: kendini akıllı sanan beyinsiz çok

v3nomtR

Kıdemli Üye
23 Şub 2010
2,688
0
İstanbul
demek istediğimi anlamadınız.Zaten böyle bir pc ne kadar zorlanabilir ki ?? Alan kişi bu pc'yi oyun oynamak için alacağını zannetmiyorum.Ben o kelimeyi arkadaş pc'yi temiz kullanan biri ise diye söyledim.Yoksa bende biliyorum verin 300 kağıda gitsin demeyi.Eğer pc'yi gerçekten temiz kullandıysa zaten yeni bir pc'den farkı olmayacağını söylüyorum.Umarım durumu anlatabilmişimdir.Mazlum insanı bilmek isterseniz ben size onu ayriyetten anlatabilirim.Siz merak etmeyin...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.