Fizik-1 kuvvet ve Hareket Sorusu

dangers

Katılımcı Üye
1 May 2009
325
1
Konuyu nereye açacağımı bilemedim çok özür dilerim sorum çok basit aslında. Aşağıda bir resim verdim orada açıyı bazen sin teta, bazen de cos teta olarak alıyoruz yan kısımda örnek olarak verdim. Onu neye göre belirliyoruz acaba, yani neye göre sin neye göre cos oluyor teşekkür ederim şimdiden

EK4TWo.png

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.