Fizik dersi ile ilgili

Occult Man

Üye
12 Ara 2015
156
0
Merhaba arkadaşlar,
Fizik dersinde dersi geçmem için hoca fizik ile ilgili bir oyun yap dedi oyun derken basit böyle uygulamalı bile değil sadece oyunu yazarak açıklayacam. Aklınızda fikirler varsa lütfen yardımcı olur musunuz ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Occult Man

Üye
12 Ara 2015
156
0
Ya oyun derken program değil yani bilgisayar üzerinden değil. Atıyorum mıknatıs ile ilgili konu olsun. 2 İnsan iki eline de - + kutuplar yazacak. Birbirini çekecekler yada itecekler o şekil

HocaXD

Uzman üye
18 Mar 2017
1,875
0
Roma
Basit makine konusunu biraz araştır zaten Hoca'nın senden isteyeceği şeyde böyle olacak Makine dediğime evde bile yapabileceğin makinelerden bunlar gözün korkmasında

Occult Man

Üye
12 Ara 2015
156
0
Ya olayı yanlış anlattım ben, bakın şuan aklımda misal kart oyunu var sembolleri yazıp arkasna isimlerini yazacam. İşte bu şekilde oyunlar. Hani makine yapma felan değil çok da.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.