FL Studio Melodi Eğitimi / Stajyer Asistan Kulübü

XQ1

Katılımcı Üye
15 Mar 2018
411
0
FLStudioGrooveAppIcon-768x768.pngMerhaba arkadaşlar bu videom da sizlere basit "Basit melodi nasıl yapılır?" onu anlattım. Sizi fazla zorlamayacağından eminim.

İyi Seyirler...[ame]https://www.youtube.com/watch?v=kcjepnaCuAE&feature=youtu.be[/ame]Video da ki çalışma dosyasını buraya bırakıyorum.

İndirmek için tıklayınız...

VT için tıklayınız...


Ritimlerin nasıl yazılacağını bilmiyor iseniz şu konuya bakabilirsiniz...

https://www.turkhackteam.org/muzik/1703443-fl-studio-ritim-egitimi-stajyer-asistan-kulubu.html


Alt yazıyı açmayı unutmayın...
 
Son düzenleme:

XQ1

Katılımcı Üye
15 Mar 2018
411
0
Basitden de dusuk olmus.

Amacım zor bir şey yapıp ilk defa izliyenleri bıktırmak değil. İnternettte güzel melodi yapan bir sürü eğitim videosu var ama ilk defa izleyenler yapamayınca hemen bıkıp programı bırakıyor. Amacım programı sevdirmek.

Yorumun için teşekkürler ..
 

ForeverWar

Yeni üye
9 Ara 2017
23
0
Melodi konusunda sıkıntılarım vardı, bu video sayesinde gidereceğim inşallah. Emeğine sağlık kardeşim.
 

thebeard

Kıdemli Grafiker
15 Mar 2018
3,031
6
Tekirdağ
Fl studio'yu yaklaşık 2 yıdlır kullanıyorum sıkıntı sorun olursa beklerim mesajını. devamını bekliyorum. elinize sağlık :)
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.