Flash belleğe windows kurup çalıştırmak

Prohackercry3

Kıdemli Üye
6 Ocak 2013
4,071
1
İstanbul
Selamlar

Notebook'umun harddisk'i komple olmak üzere bozuldu değiştirmek yerine şuanlık flash belleğe windows kurup onu çalıştırmak istiyorum bu konu hakkında bilgi vericek varmı acaba ?

Prohackercry3

Kıdemli Üye
6 Ocak 2013
4,071
1
İstanbul

MaxDance

Katılımcı Üye
8 Haz 2016
274
0
Elinde 4 gb Bir Flash al Ve bir Tane İnternetten Araştırıp Windows 7...8...yada 10 un isosunu indirip 10u bilmem 4 gb yetermi ISO to USB ile kur ISO to USB daha kolay kuruyor yada rufush ile Sonrada format için Bios ayarlarına girip PC yi Usbden Baslat

MaxDance

Katılımcı Üye
8 Haz 2016
274
0
He Konuyu Yanlış Anlamadım k.b Bir İnternet kafede Windows Dosyalarını Senin 32 G flashina at 32 gb harddisk olup die biliom 64 de olabilir bunu araştır sonra harddiski çıkart öle baslat

Prohackercry3

Kıdemli Üye
6 Ocak 2013
4,071
1
İstanbul
He Konuyu Yanlış Anlamadım k.b Bir İnternet kafede Windows Dosyalarını Senin 32 G flashina at 32 gb harddisk olup die biliom 64 de olabilir bunu araştır sonra harddiski çıkart öle baslat

evet konuyu yanlış anladınız :)

harici harddisk alıp usb ile bağlamayı daha sonra onu başlangıçda çalıştırmayı ve bu şekilde tertemiz bir harddiske sahip olacağımı düşünüyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.