flash bellek format cd'si olarak ayarlama

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mikelanj84

Uzman üye
28 Ağu 2011
1,184
0
erzurum
başlıkta da dediğim gibi flash belleği format cd si haline getirmek istiyorum bildiğiniz işe yarayan program varsa link atmanızı rica ediyorum ben bazı programlar denemedim ama işe yaramadı...

Armus212

Katılımcı Üye
5 Şub 2010
253
0
İstanbul
Flash Belleğin içine format cd sindekilerin hepsini at
Sonra Tak Leptopa yada atacağın pcye
Ve Pcyi resetle Full F8 e bas ekran gelcek floopy drpie gibi hepsini sıra sıra dene hangisinde denk gelirsen .)

ozgur0479

Katılımcı Üye
20 Kas 2010
793
0
evet arkadaşlar içine kopyalayıp yapıştırmayla oolmaz bu dosyaları yuakrıda arkadaşımızı bellirttiği bir sürü programlar var o programlarla yazdırmamız lazım sonra cd rom deilde usb'i secere k format atmaya baslar

mikelanj84

Uzman üye
28 Ağu 2011
1,184
0
erzurum
normal olarak flash'a atarsanız kapanıp açıldığında flash'ı okumuyor dediğiniz yöntemide denedim ben daha önce yapmıştım ama programı kaybettim ismini de unuttum ama şunu unutmadım normal kopyalama yoluyla olmuyor ;)

TIME'S LORD

Kıdemli Üye
1 Ocak 2012
2,387
2
kardeş ilk önce power5 ıso kur daha sonra ıso dosasını bu programla flash belleğe yazdır kullanıma hazırdır ben hep öyle aparım ayrıca bıos tan boot seçeneklerinin ilk sırasına usb flash belleği alman gerek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.