Flash bellek , Hafıza kartı kapasite artırma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ICHIDH

Uzman üye
25 Eyl 2013
1,531
3
Erzurum
Arkadaşlar başlıktada belirttiğim gibi bu konuda flash diskimizin kapasitesini artırıcaz.Yani 4GB lik bir flaşımız veya hafıza kartımız varsa 16 GB a kadar çıkarabilmemiz mümkündür herhangi bir sakınca teşkil etmiyor.Sadece dosya aktarım süresini artırıyor yani dosyalarınızı flaş diske atarken biraz yavaş atyor . Video , Dosya , Virüs total linki alttadır . Video bana ait değil fakat youtubede kendi profilme upload ettim umarım işinize yarar.

VİDEO!!!

DOSYA!!!

VİRÜS TOTAL!!!

hasbo

Yeni üye
13 Tem 2013
30
0
öncelikle teşekkürler. indiren arkadaşlara duyrulur dosya aktarımı iyi yavaşlıyor ona göre uygulayın derim.:RpS_ohmy:

ICHIDH

Uzman üye
25 Eyl 2013
1,531
3
Erzurum
öncelikle teşekkürler. indiren arkadaşlara duyrulur dosya aktarımı iyi yavaşlıyor ona göre uygulayın derim.:RpS_ohmy:

Kardeş önemli değil işine yaradıysa ne mutlu bana :) zaten konuyu açarkende belirttim tek dezavantajı dosya aktarımını yavaşlatıyor benim 4 GB hafıza kartım vardı 16 GB yaptım yani 12 GB extra depolama alanı bence iyi yani bırakta yavaşlasın artan depolama alanı yeter derim iyi forumlar :RpS_rolleyes:

NoaDaFFy

Katılımcı Üye
13 Nis 2014
449
0
Angara
iide kardesim zaten o videoda gorunun sd kart yada neyse zaten 14.8 ilk basta düsüryor sende eski haline geri sokuyor ?

ICHIDH

Uzman üye
25 Eyl 2013
1,531
3
Erzurum
iide kardesim zaten o videoda gorunun sd kart yada neyse zaten 14.8 ilk basta düsüryor sende eski haline geri sokuyor ?

Kardeşim elinde hafıza kartın flash diskin varsa dene yalan söylicek halimiz yok benim 4 GB lik flaşımı 16 GB yaptım sana yalan söylicek halim yok ama uyarıyorum işte hızı yavaşlar orası ayrı mesele

isvecli kavgam

Uzman üye
20 Ocak 2013
1,347
0
dene yen varmi deneyecegim ama korkuyorum simdi durduk yere bozarim diye :D

benimki sandisk 16 gb 32 gb vs artirabilirimiyim

ICHIDH

Uzman üye
25 Eyl 2013
1,531
3
Erzurum
dene yen varmi deneyecegim ama korkuyorum simdi durduk yere bozarim diye :D

benimki sandisk 16 gb 32 gb vs artirabilirimiyim

Kardeşim hayır max 16GB a kadar aktarılabiliyor yani tavsiyem bence eski 2 GB bi flaşın varsa dene 16 GBye kadar artırabilirsin bütün açıklamalları yaptım sadece yavaşlar biraz eğer başka sorun olursa yöneticilere şikayette edebilrsiniz virüs totalde koydum bakabilirsin için rahat olsun o açıdan :)

hasbo

Yeni üye
13 Tem 2013
30
0
denemeyen arkadaşlar.... sadece arkadaşında belirttiği gibi dosya aktarımı yavaşlıyor başka hiçbir sıkıntısı yok bizzat denedim 2 gb lik hafıza kartım 16gb şuan....

isvecli kavgam

Uzman üye
20 Ocak 2013
1,347
0
peki calisma prensibi ne hafiza karti bulamadim denemek icin
sadece 16 gb mi yaziyor yoksa gercekten 16 gb mi?

ICHIDH

Uzman üye
25 Eyl 2013
1,531
3
Erzurum
peki calisma prensibi ne hafiza karti bulamadim denemek icin
sadece 16 gb mi yaziyor yoksa gercekten 16 gb mi?

Kardeşim tam anlamadımda senin ne demek istediğini galiba şey dedin sadece boyutu yazıyor mu yoksa cidden boyut artıyor mu dedin galiba eğer öyle diyorsan ben denedim gerçekten boyutu artıyor gönül rahatlığıyla deneyebilirsin

hasbo

Yeni üye
13 Tem 2013
30
0
kardeşim ben 2 gblik usb yi 16gb yaptım fakat içine dosya attığıımda 2 gb lik kısma atıyor ama 2 den sonra 14 gb boş fakat dosyayı atamıyor bilmemne hatası diyor çok dosyada denedim :D sadece görüntü gibi program galiba

ICHIDH

Uzman üye
25 Eyl 2013
1,531
3
Erzurum
kardeşim ben 2 gblik usb yi 16gb yaptım fakat içine dosya attığıımda 2 gb lik kısma atıyor ama 2 den sonra 14 gb boş fakat dosyayı atamıyor bilmemne hatası diyor çok dosyada denedim :D sadece görüntü gibi program galiba

Valla bilmiyorum kardeş bende sıkıntı cıkmadı daha

hasbo

Yeni üye
13 Tem 2013
30
0
bakalım diğer arkadaşlardada varmı bu sıkıntı (lütfen dediğim gibi dosya aktarımında hata alan arkadaşlar varsa buraya yazarlarsa sevinirim ona göre çözüm arayalım)....:RpS_crying:

ICHIDH

Uzman üye
25 Eyl 2013
1,531
3
Erzurum
bakalım diğer arkadaşlardada varmı bu sıkıntı (lütfen dediğim gibi dosya aktarımında hata alan arkadaşlar varsa buraya yazarlarsa sevinirim ona göre çözüm arayalım)....:RpS_crying:

O zaman hata bendedir kusura bakmayın yanlış konu açmış olabilirim haklısın sadece parametre ayarları değişiyormuş :mad:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.