Flash Bellek Hk

rasimuygn

Yeni üye
3 Haz 2017
48
0
iSTANBUL
Merhaba arkadaşlar. Acil yardıma ihtiyacım var. Flash belleğe resimler attım. Şuanda flashi takıyorum ama resimler yok. Bir ara musallat diye bi film dosyası atmıştım sonra onu sildim ve şuanda o gözüküyor. Sanırım virüse denk gelmişim. Bu virüsü silmenin ve resimleri geri getirmenin yolları nelerdir acaba?[url=https://hizliresim.com/pW1m4n][/URL]

Moderatör tarafında düzenlendi:

ANTROPİ

Adanmış Üye
6 Nis 2016
6,265
150
93
root@kali:~#
Cmd'yi aç flash bellek hangi harf okuyamadım I sanırım
I: (enter)
attrib -h -s -a -r /d /s (enter) bu işlemleri yap dosyalar görünür. Bilgisayara yedekle ve usb belleği biçimlendir. Sonra dosyalarını aktarabilirsin

ipsala

Üye
29 Tem 2017
103
0
musallat virüsünü notepad++ ile ac yoksa indir onunla ac içindeki kodları sil ctrl s ile kaydet cık sora flaştan musallat .exe yi sil flaş eski haline gelecektir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.