Flash Blogger 4.5

GeNeRaL-33

Uzman üye
19 Tem 2007
1,369
36
255.244.233.1
HTML etiketlerini bilmeden hızlı ve kolay bir şekilde flash blog (web günlüğü) oluşturmaya yarayan bir programdır. Web üzerinde yayınlanan günlüklere kısaca ya da yeni isim olarak 'Blog' deniyor. Bu işi yapanlara da 'Blogger' adı veriliyor. Blog siteleri internet üzerinde iyice çoğaldı. Blog sitesi üzerinde yazmak için teknik bilgiye ve programcı olmaya da gerek yok. Varolan şablon ve tuşlar üzerinden birazda pratik yaparak herkes bir blog sitesi açabilir. Flash Blogger ile blog oluşturabilir, düzenleyebilir ve webde bu günlüklerinizi yayınlayabilirsiniz. Artık kağıda günlükleri yazmak devri kapanmış oluyor. Programın arayüzü de oldukça sade. Bu sayede kolay bir şekilde yazı, resim ve bağlantıları ayarlayabilirsiniz. Sezgisel bir arayüz içinde fazla tuşlar yerine karışıklığa yer vermemek için sadece ihtiyaç duyduğunuz tuşlar yer alır.
Programı açtığınızda boş bir sayfa ekrana gelir. Burada günlüğünüz için başlık, yazar, saat ve takvim bilgilerini ayarlayabilir; ayrıca yazı tipini, resim ve bağlantıları düzenleyebilirsiniz. Blog tasarımı bölümünden blogun ebatı, tarzı, rengi, yazı tipi, yazı rengi, yazı boyutu gibi çeşitli düzenlemeler yapabilirsiniz.
'Preview' tuşuna basarak yapılan çalışmayı görebilirsiniz. Çalışmayı kaydedip daha sonra web sitenize yerleşik FTP istemcisiyle dosyalarınızı yollayabilirsiniz.
Özellikler:
# Kullanımı kolay arayüz sayesinde işinizi hızla yapabilirsiniz.
# Çift tıklayıp eski girişleri düzenleyebilirsiniz.
# Derhal kendinize günlük gazeteler oluşturabilirsiniz.
# Takvim yapabilirsiniz.
# Özelleştirilebilir şablonlarla çalışabilirsiniz.
# Blogunuza giriş için bir tuşa resim ve bağlantı atayabilirsiniz.
# Resimler ekleyebilirsiniz.
# Diğer sitelere bağlantılar verebilirsiniz.
# Yaptığınız çalışmaya öngörünümden bakabilirsiniz.
# Hızlı erişim için programı sistem tepsisinden çalıştırabilirsiniz.
# Çoklu bloglar oluşturabilirsiniz.
# Yardım dosyasından detaylı yardım alabilirsiniz.
# Günlük sayfanızı kişiliğinize göre özelleştirebilirsiniz.
# Yerleşik FTP ile dosya yüklemesi yapabilirsiniz.

Programı 21 gün ücretsiz kullanabilirsiniz. Daha sonra kullanabilmek için satın almalısınız. Programın lisanslı fiyatı 29$'dır.

http://www.downloadtr.com/download.asp?id=5608
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.