flash format windows ultimate

MRDizzy

Katılımcı Üye
17 May 2018
857
2
arkadaşlar bilgisayar çok yavaşlamış format atmam lazım flash için windows ultimate atabilirmisiniz seri indirmem lazım.

Moderatör tarafında düzenlendi:

'Ra

Ticaret Kategori Sorumlu Yardımcısı
21 Kas 2015
2,416
49
969
Cevap: flash format hk

Merhabalar
Rufus İle İndirdiğiniz Dosyayı flash belleğe boot edip format atınız.
İyi Forumlar

MRDizzy

Katılımcı Üye
17 May 2018
857
2
İndirdim flash belleğe yazdım biostan flash belleğide seçiyorum ama f10 basıp kaydettiğimde format menüsü gelmiyor dosyalarmı eksik acaba ?

-BRAVE-

Kıdemli Üye
8 Kas 2015
3,731
318
Türkiye
Merhabalar. İndirdiğiniz kaynaktaki dosyaları (hafızası yeterli durumda olan) bir flash bellek diske aktarmanız gerekir. Akabinde başka bir uygulamaya, dosyaya veya veri bağlantısına ihtiyaç kalmayacaktır. Flash belleği usb girişe taktıktan sonra bilgisayarı açarken bios ekranına gitmeniz gerekmekte. Kullandığınız cihaza format atmak istiyorsanız win7 iso kurulum indirmelisiniz. Bios ayarlarına girmeden, kolayca disk üzerinden format atabilirsiniz...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.