flash // iso

Se-ZeR

Emektar
12 Tem 2008
10,796
117
Antalya
Windows için lixe USB isosunu indirip Unetbootin ya da benzeri bir programla yükleyebilirsin, linux distrolarının zaten çoğu Live halinde, aynı şekilde Unetbootin ya da wintoFlash vs. kullanarak yükleyebilirsin. Forumda aratırsan nasıl yapıldığını da anlatan videolar var.

AkhisarLee

Katılımcı Üye
21 Ara 2013
824
0
½
Windows için lixe USB isosunu indirip Unetbootin ya da benzeri bir programla yükleyebilirsin, linux distrolarının zaten çoğu Live halinde, aynı şekilde Unetbootin ya da wintoFlash vs. kullanarak yükleyebilirsin. Forumda aratırsan nasıl yapıldığını da anlatan videolar var.

flasa yukledım
wındowsu kapadımnacarken flası takıyom
ama
neden se normal wındowsta baslıyo

Bi arkadaşın sorusuydu. Üye olmadığı için bana soruyor bende buraya yazıyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.