Flash USB mp3 sıralama

Topcuharun

Üye
8 Ocak 2017
113
0
Kayseri
Merhaba , Arabamın usb soketine içerisini mp3 ile doldurduğum müzikler olan flash takarak müzik dinliyorum ancak müzikler istediğim sırayla çalmıyor , klasik çakmaklığa takılan usb ile kullanıyorum flash a attığım mp3 müziklerini istediğim sırayla çalması için nasıl bir işlem yapmalıyım?

Moderatör tarafında düzenlendi:

derappa

Yeni üye
23 Tem 2010
40
0
Cevap: Flash USB mp3 sıralama yardım

Usb içerinse gir müziklerin başlarına 1,2,3,4 şeklinde sırayla sayı koy 1 en başa konulur bu şekilde usb içinde sırala.

derappa

Yeni üye
23 Tem 2010
40
0
O zaman usb belleğinizden kaynaklı bir sorun var büyük ihtimalle filename(dosya ismi) usb belleği sıralasanız dahi başka bir sisteme taktığınız da usb belleğiniz filename kısmını pas geçiyor karışık çalmasını söylüyor olabilir bunun için bir kaç program var.NewFat32Sorter ile bu sorunu düzelte bilirsiniz.Birde öyle deneyin derim.
Googleden NewFat32Sorter yazın programı indirin ve yönetici olarak çalıştırın.
MainApplication kısmından Sorce'dir ve Target sorter dir kısımlarını tıklayarak flash belleğinizi gösterin.
Sorting order kısmından yanlış hatırlamıyorsan 7 8 seçenek olmalı hepsinin tikini kaldırın ve sadece Filename tikini aktif hale getirin.
appy buttonuna tıklayın sıralamanızı yapın .

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.