flatcast radyo ana nik şifremi giremiyorum

suyunezgisi

Yeni üye
5 Haz 2016
10
0
şifrem ve aktivasyon msn si de kayıp sadece sid no ve yayın şifresi var
2012 de aldım radyo kulanıcı ismimi ana nik şifremi geri alınabilirmi yardımlarını bekliyorum
şimdiden teşekürler ilgilenen olursa sid no ve yayın şifresini vede radyo ismini yazarım

SiDen

Uzman üye
23 Mar 2015
1,048
0
istanbul
oooo fazla gormedim burda flatci :)
ilk once soyle soyleyim mail adresin olmadan malesef yeni sifre alamassin yayin sifren sadece yayinda is gorur o yuzden flat ana sifren lazim. yeni bir sid alip index de degistrebilirsin tabi bu sefer nickte ki yil 2016 olur. mail adresini hatirlaman sart yani . ek olarak flat yetkililerine mail atmaya cals ama ililenceklerini pek sanmam :)

suyunezgisi

Yeni üye
5 Haz 2016
10
0
teşekür ederim öncelikle evet flatcasta mail attim henüz cevap yok şimdi biz yayını sid no ve şifreyle
açıp yayın açık olunca ordan radyo içine bir şekilde girilirse orda ana nikte mesenesi ve en son
kim yaptıysa şifreyi değiştiler yada benim hatam olabilir yanlışlıkla şifreyi değişmiş olabilirim
tabi bunlar teknik konu bilmediğim için yardımınızı istiyorum tekrar saygılarımı arz ederim teşekür
ederim

SiDen

Uzman üye
23 Mar 2015
1,048
0
istanbul
malesef yayin sirasindayken de olsa nicke giris yapamassiniz genelde unutul ma sebebi buyuk kucuk harfleri unutmaktan kaynaklaniyor eger aklinizda varsa bir kac tane mail flatcastta girin
Forgot your Password? burdan radyo nickini yazip yollayin bi ihtimal akliniza gelen mail adreslerine sistem sifre yenileme mesaji yollar. akliniza gelen sifre de buyuk kucuk harflere dikkat edin bildiginiz g,bi sifrelerde bir buyuk harf+ sayi olmak zorunda buna gore kombinasyonlar yapabilirsiniz.
bide merak ettim radyo adresiniz nedir belki beni tanirsiniz ben Denn :)

Ana nikin ile girerken şifremi unuttum de mailinden şifreni yenilersin.

mail adresini hatirlamiyormus ilk basta yazmisti

ismet103

Kıdemli Üye
20 Eyl 2009
4,001
0
En son yayın yaptıktan sonra o pc ye format atmadıysan tarayıcının kayıtlarından şifreni görebilirsin. Yada dj lerinle iletişime geç onlardan öğrenebilirsin.

suyunezgisi

Yeni üye
5 Haz 2016
10
0
recovur programı var evet pc formatlandı acaba recovurla taratsam geçmiş kayıtlara ulaşabilirmiyim
5 aydaki kayıtları bulsam yeter sürekli girdiğim şifreydi çünkü radyo mayıs 27 yada 28 de bozuldu sanırım
formatıtda mayıs 29 da atmışım bir gün bile ne kadar önemli işte bilgisizligin ihmalin sonuçları

suyunezgisi

Yeni üye
5 Haz 2016
10
0
beklerim çok mutlu olurum her şey menfaat degil elbete misafirin yeri başımızın üzerindedir çok teşekür
ederim epeyce yordum sizi çünkü vaktiniz degerli bunun farkındayım

ismet103

Kıdemli Üye
20 Eyl 2009
4,001
0
Kardeş biraz flatcastta uğraştım. Sen [email protected] maili ile açmışsın ve ana nikinin sıfırlama linki o maile gönderildi ordan hallet. Kolay gelsin. Ayrıca Estağfirullah sadece elimizden geldiğince kardeşlerimize yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.