Fluxion ile Wifi Hack - Piyasadaki En iyi WİFİ HACK Programı - Resimli Anlatım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Socialmm

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
854
1
1g4oop.png

usb ye yazdırırken böyle bişey çıkıyor sorun olurmu

arkadaşlar formatı attım tüm dosyalarım silindi siz dikkat edin öenmli dosyalar vardı sayfa 27 deki videodaki gibi yapmayın :(

Moderatör tarafında düzenlendi:

mavilikral

Üye
19 Nis 2016
218
0
Teşekürler hocam ama bir sorum olacak bu fluxion nu manuel olarak yüklemeniz gerekiyor demişsiniz nasıl yükleceyeğim hakkında bilgi verirmisiniz :D

31 Ocak 2015
199
0
Teşekürler hocam ama bir sorum olacak bu fluxion nu manuel olarak yüklemeniz gerekiyor demişsiniz nasıl yükleceyeğim hakkında bilgi verirmisiniz :D

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=rQdlT4HsOyU[/ame] şurdan kaliye nasıl kurulacağını izleyebilirsiniz yada kurmayla uğraşmak istemiyorsanız wifislax64 adlı işletim sistemini indirip onu boot ediniz onun içinde hali hazırda fluxion yüklü bulunuyor iyi forumlar :)

Son düzenleme:

ie722012

Üye
15 Eyl 2012
189
1
FİLİSTİN

namselo

Yeni üye
23 Haz 2015
40
0
eskiden program çalışmasa bile kullanırdım. şimdi wifislaxde masaüstüne atıp
cd Desktop, cd fluxion-unstable, ./fluxion komutlarını kullanınca hiç bişi olmuyor.

ArMiZed

Yeni üye
20 Ağu 2017
11
0
Kardeş İndirdiğimiz Fluxion Dosyasını nasıl fluxion ana klasorune ekliyoruz yani tam anlayamadımda o kısmı lütfen detaylı açıklayabilirmisin?

carbon3180

Üye
27 Kas 2009
235
0
Kardeş İndirdiğimiz Fluxion Dosyasını nasıl fluxion ana klasorune ekliyoruz yani tam anlayamadımda o kısmı lütfen detaylı açıklayabilirmisin?

terminal 'e ls yazarsan klasörlerin isimleri gelecek o klasörlerin yanına atarsan cd fluxion yazarak klasöre girebilirsin ./fluxion ilede çalıştırabilirsin.

ByBaggins

Kıdemli Üye
2 May 2016
2,347
1
İki gün sabrın sonunda işe yaradı. Teşekkür ederim.:)

Test edilen işletim sistemi:. Kali Linux

NOT :. https:// sitelerde de çalışıyor.:)

Son düzenleme:

H4RK4L

Katılımcı Üye
7 Haz 2014
424
1
ANKAKUŞU
php-cgi.........Not installed
pyrit...........OK!
python..........OK!
reaver..........OK!
unzip...........OK!
xterm...........OK!
openssl.........OK!
rfkill..........OK!
strings.........OK!
fuser...........OK!
root@kali:~/fluxion# apt-get install isc-dhcp-server
Paket listeleri okunuyor... Bitti
Bağımlılık ağacı oluşturuluyor
Durum bilgisi okunuyor... Bitti
E: isc-dhcp-server paketi bulunamadı

hatasını alıyorum ..yardım edin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.