Followers Chief Giriş Sorunu

Punisherrx

Yeni üye
26 Ağu 2017
15
0
İstanbul
Yeni açtığım hesapla Followers Chief'e girerken Hesabınıza bir blok koyulmuş diye bir uyarı alıyorum.Hesabın profil fotoğrafı var.Bir de İnstagram'ın kuralları değişti galiba kendi hesabımı bota koysam hesabı kapatırlar mı ?

KingBattle666

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
2,289
0
Vezirköprü
Yeni açtığım hesapla Followers Chief'e girerken Hesabınıza bir blok koyulmuş diye bir uyarı alıyorum.Hesabın profil fotoğrafı var.Bir de İnstagram'ın kuralları değişti galiba kendi hesabımı bota koysam hesabı kapatırlar mı ?

İnstagram yaptığı güncelleme ile artık hesap kolay kolay telefon doğrulamaya düşürmüyor "Sen Miydin?" Uyarısı veriyor bota koysan elbette kapanma ihtimali var ama eskisine nazaran daha düşük :)

Punisherrx

Yeni üye
26 Ağu 2017
15
0
İstanbul
Dostum Followers Chief'e girmendeki hata profilinin yani instagram hesabının yeni açıldığından kaynaklanabilir. Hesabına gmail hesabı ekle ve doğrulattır. Böylece instagram hesabının güvenli olduuna varacaktır. Böylece sisteme giriş sağlayabilirsin

İyi Forumlar...

Hesabımı gmail ve telefon ile doğrulamıştım.Cevabınız için teşekkürler.

Punisherrx

Yeni üye
26 Ağu 2017
15
0
İstanbul
İnstagram yaptığı güncelleme ile artık hesap kolay kolay telefon doğrulamaya düşürmüyor "Sen Miydin?" Uyarısı veriyor bota koysan elbette kapanma ihtimali var ama eskisine nazaran daha düşük :)

İnstagram kuralları değişti gibi bir şey duymuştum artık başka yerden giriş yapınca Topluluk kurallarından hesap kapanıyormuş.Hesabım 11k Followers Chief'e koyup yavaş yavaş takip attırtmak istiyorum.Acaba hesap kapanır mı ? Cevabınız için teşekkürler.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.