Football Manager 2012 Patch'ini Bulamıyorum

Godsbat

Yeni üye
13 Ocak 2019
4
0
Merhaba, bilgisayarımın donanımından dolayı manager 2012'yi oynayabiliyorum. Manager oyunlarını da çok severim. 2012'yi indirdim ama 12.2.2 güncellemesini bulamadım. Önceden bu güncellemeyle oynuyordum sonra format vs. gitti.
Neyse sadede gelelim, 12.2.2 patchini aramadığım site kalmadı. Deepwebe bile sınırlı bilgimle baktım ama yok.Warezler torrentler her yeri gezdim. Elinde olan, link verebilecek olan lütfen yardım etsin. 2 gündür arıyorum bu patchi.

S.A.B.E.R!/

Basın&Medya Ekibi Deneyimli
14 Mar 2017
4,187
579
26
Sakarya
Merhaba, bilgisayarımın donanımından dolayı manager 2012'yi oynayabiliyorum. Manager oyunlarını da çok severim. 2012'yi indirdim ama 12.2.2 güncellemesini bulamadım. Önceden bu güncellemeyle oynuyordum sonra format vs. gitti.
Neyse sadede gelelim, 12.2.2 patchini aramadığım site kalmadı. Deepwebe bile sınırlı bilgimle baktım ama yok.Warezler torrentler her yeri gezdim. Elinde olan, link verebilecek olan lütfen yardım etsin. 2 gündür arıyorum bu patchi.

Merhaba, fm 2012'yi bende yıllarca oynadım o sürüm elimde var mı diye baktım maalesef bende güncel fm sürümlerine geçmişim (2019) aslında bulabilirsiniz dersem açıkçası yalan olur çünkü onun üzerine sayısız güncelleme geldi yetmedi yeni oyunlarının (sega) onlara da bir sürü güncelleme eklendi eski sistemlerde bile en fazla güncellik 2016'ya ait bunun için daha da ayrıntılı yerlere bakmanızda fayda var ama dediğim gibi herkes silmiştir

Godsbat

Yeni üye
13 Ocak 2019
4
0
Merhaba, fm 2012'yi bende yıllarca oynadım o sürüm elimde var mı diye baktım maalesef bende güncel fm sürümlerine geçmişim (2019) aslında bulabilirsiniz dersem açıkçası yalan olur çünkü onun üzerine sayısız güncelleme geldi yetmedi yeni oyunlarının (sega) onlara da bir sürü güncelleme eklendi eski sistemlerde bile en fazla güncellik 2016'ya ait bunun için daha da ayrıntılı yerlere bakmanızda fayda var ama dediğim gibi herkes silmiştir

Teşekkür ettim. Ben de isterim tabi güncel sürümlere geçmek de istemekle olmuyor işte mecburen eskiyi oynuyorum. Eskiden olsa bulurdum da bütün warez siteler kapanmış uzun süredir ilgilenmiyordum böyle detaylı bir arama yapınca farkettim. Belki elinde olan vardır, böyle hastaları var koleksiyon vs. yapan diye son bir umut açtım konuyu.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.