Forest Screen Saver indir

High Hacker

Uzman üye
25 Ağu 2011
1,540
0
İzmit
Forest Screen Saver indirq Kategori: Masaustu Alt Kategori: Ekran Koruyucu Lisans: Freeware/Ücretsiz Boyut: 1.12 Mb İşletim Sistemi: Windows(Tümü) Dili: Eng Üretici Firma: 3DJoe


Forest Screen Saver

Programı İndir
tanitim.jpg
Tanıtım;

Forest bir ekran koruyucu. Bu ekran koruyucuda ormanın farklı yönlerden çekilmiş görüntüleri bulunmakta. Fakat bu görüntülerin gerçeklerinden bir tek farkları var o da bunların animasyon dünyasında yaratılmış olmalarıdır.
pop.jpg
Popülaritev
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.