form2 acmak vb6 ve uzerine yazi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

NikmiR

Katılımcı Üye
25 Eyl 2012
407
0
arkadaslar ben bi program yapmak istiyorum tanitici bi program mesela EmiR buttona tiklicak benim hakkimda bilgiler cikcak baska buttona tiklicak baskasinin hakkinda bilgiler cikcak black-king yardim oldu ama form2 yi nerden acicam actigimda sag tarafta gözukmesini istiyorum direk yeni pencere acilmasin yardim etcek varmi

GravityForce

Kıdemli Üye
14 Ağu 2012
4,790
5
28

Bilmediğinden değil yol gösteriyo adam haklı neyse.

Bir label koy kaç kişinin bilgisi olcaksa o kadar buton koy (diyelim 2)

Kod:
Private Sub Command1_Click()
Label1.Caption = " [COLOR="red"]TurkHackTeam[/COLOR]"
End Sub

Private Sub Command2_Click()
Label1.Caption = " [COLOR="Red"]SaLii[/COLOR]"
End Sub

Command 1 yani 1. buton SaLii olsun diyelim ona tıklayınca labelde TurkHackTeam Çıkar.

Command 2 yani 2. buton TurkHackTeam Olsun diyelim ona Tıklayınca SaLii Çıkar.

Yani verdiğim kodda kırmızı yerlere bilgileri yaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.