format atarken kurda bellek hatası veriyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

iverson3

Üye
9 Eki 2008
54
0
pc ye format atmak istiyorum ama bi süre sonra kurda bellek yetersiz diyor acaba neden böyle diyor ???:confused:

iverson3

Üye
9 Eki 2008
54
0
açılışta boot disk diyor failure diyor cd takıyorum zaten bilgisayar açılmıyor cd yi taktıktan sonra kur dosyalarını yüklüyor harddiski bölme bölümüne gelmeden hemen önce kurda bellek yetersiz diyor ve çıkmak için f3 e basın diyor

_EroS_

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Mar 2009
8,670
4
39
Antalya
Harddiskten umudu kes =) Başka bi PC'de Format CD'nLe dene! büyük ihtimal atacaktır.. ama sen Harddiskini kontrol et sorun onda;)

hayperion

Üye
7 Haz 2008
61
0
yapacagın basit hdd yi sök internet kafeye ***ür abi bunu bi makinada bicimle de ondan sonra sorunun çözülür bide baska format cd siyle dene hadi kolay gelsin

shergar5555

Katılımcı Üye
14 May 2009
728
0
keşke bilseydim :=)
format ataçağın bölümde (yereldiskc veya d) yeterli disk alanı olup lomadığını kontrol et. eğer hard diskte yazılımdan kaynaklanan bir sorun olduğunu düşünüyor isen alttaki sayfaya mutlaka göz atmanı öneririm. ayrıca su an kullandığın hard diskten windowsu açabiliyorsan hard diskinin bozuk olmadığına emin olabilirsin.

http://www.turkhackteam.net/program...limsal-problemleri-tamir-programi-277327.html
burada verdiğim program ile hard diski fabrika ayarlarına geri döndürebilirsin. nasıl yapacağına dair ayrıntılı açıklamasıda mevcut.

Son düzenleme:

wanted065

Katılımcı Üye
7 Eki 2007
282
2
Bellek Hatası Veriyor Dedin Healde Ki Eyer Oleyse Rm i Sok Temizle Tak Sorunun Bu Sekildede COzulmese Rm Deiş Ki Genelde Rm Hatasından Dolayı Yapar Bunu ...

AntiTTOM

Katılımcı Üye
21 Tem 2007
649
6
C:\WINDOWS\system32
Arkadaşım HDD yi sök başka bir pcde bak çalışıyormu çalışmıyormu eğer çalışırsa bir kaç denemeden sonra format alacaktır ama başka pc de çalışmıyor ise HDD gitmiş demektir yenilemen gerekir benimde başıma geldi açılışta boot disc hatası veriyor ama pc açılmıyor bende başka pcde açtım dosyalarımın yedeklerini aldım sonra 3-4 kere format attım yalnız format atarken iki türlü biçimlendirme varya onların ikisinide biçimlendir ondan sonra formta devam et kolay gelsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.