Format Atarken Yanlışıkla D'yi Sildim

sefai38

Üye
23 Tem 2012
130
0
bende bi ara yanlışlıkla silmiştim. dosya kurtarma programı ile tüm resim ve dosyalarımı almıştım. programın ismini unuttum fakat istiyorsanız sizin için bakayım

R4V3N

Adanmış Üye
3 Tem 2016
6,250
38
26
Kocaeli
Masaüstü'nden eski bir dosyaya sağ tıkla Özellikler de Önceki Sürümler'de eski bir tarihin klasörünü aç. Açılan klasörden geri gel Bilgisayar'dan D'yi bul. İnşallah yardımcı olmuşumdur.

1597534862

Uzman üye
19 Eki 2010
1,156
0
Samsun
Masaüstü'nden eski bir dosyaya sağ tıkla Özellikler de Önceki Sürümler'de eski bir tarihin klasörünü aç. Açılan klasörden geri gel Bilgisayar'dan D'yi bul. İnşallah yardımcı olmuşumdur.
Masaüstünde eski bi dosya yok ki , arkadaşlar format atacaktım sonra windows bu diskin üzerine kurulamaz gpt sistem dedi sonra nette araştırdım diskpart listdisk yapıp clean dedim sadece c gitcek sandım d de gitti

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.