format atma hakkında çok acil yardım..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bryant92

Üye
23 Mar 2008
102
0
format cd sini taktım ve cd den önyükleme için bir tuşa basın yazısı çıktığında enter a yada başka bir tuşa basıyorum ama hiçbirşey çıkmadan windows başlıyo nası format atıcam lüften yardım

not: aynı cd ile laptop a format attım cd de sorun yok...

nax61

Katılımcı Üye
12 Mar 2009
729
0
Trabzon
Peki bios ayarlarından cdrom u gösterip tekrar denedin mi?
hani sıralı ya:
Harddisk
Disket sürücü
Cd rom
harddisk ya da disket sürücüsünden birini cdrom yap tekrar başlat belki düzelir.

kopukkk

Yeni üye
14 Ağu 2008
7
0
benimde apaynı sorun yaa format atamıyorum deli oldum başka cd lerde sorun yok hatta cdyi görüyo şimdi bizim cd room mu bozuk acaba :(

m.tahir

Katılımcı Üye
26 Eyl 2008
809
0
kardeş çok kolay aslında ben aşama aşama anlatıyim
1.format cd sini tak
2.reset at
3.f6 ve f8 e birlikte bas bunu windosu yüklemek için bir tuşa basın yazısı gelene kadar yap
4.sonra bu yazı gelince bir tuşa bas
5.sonra bir kaç dk kendi bir şeyler yüklüyor bi şey yapma
6.sonra ne yapmak istiyorsunuz diye bir yazı gelicek
7.windowsu yeniden yükle de sonra disk biçimlendiriliyor diyo biraz bekle
8.daha sonra da asıl yükleme sayfası açılıyo kendiiğinden 50 dk filan sürüyo senin bi şey yapmana gerek yok bekle
9.sonra da bilgisayar adı ve şifre geliyo cd yi veren zaten şifreyi üzerine yazmıştır ondan sonra da kullanıcı adı filan işte bu kadar
10.format sonrası programlar verilmiş burda arama ya 2009 format yazarsan gelir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.