Format Atmanın Yararları Ve Zararları //TheKar1zma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MrSilent

Yeni üye
30 Mar 2013
7
0
Teşekkürler.
Bende çok formatlamıyorum.
Aşırı virüs aldığında... ancak virüs aldı diye formatlamıyorum. Virüsün etkisini 0'layacak birşey yapabiliyorsam format atmam.

Bilgisayarımı da düşünürüm :)

Yararlı bir çalışma. Teşekkürler

hero1236

Yeni üye
22 Ağu 2010
27
0
Konu biraz eski ama belki gören olur, uzmaniz arkadaşın ramdan ***ürür dediği yoruma göre, rami çıkarıp öyle format atsak sonra rami taksak? :D

suskun07

Yeni üye
21 Nis 2013
12
0
Trabzon
Elinize Sağlık :)
Bende çok format atarım canım sıkıldıkça :D
Daha atmam konu iyi olmuş..
Çalışmalarınızın devamını dilerim..

TheKar1zma

Özel Üye
1 Eki 2012
9,317
50
-
Yorumlarınız için teşekkür ederim bi kaç sitede dolaşıyordum benim bu makelemi kopyalayıp yapıştırmışlar kaynak yok benim adım yok işte bizim büyüklüğümüzün göstergesi ;)

tuul

Üye
18 Eyl 2008
197
0
konuda da dediğim gibi gerekemdikçe atılmasını tavsiye etmiyorum hack işleriyle virüs işleriyle vs. bunlarla uğraşanlar ister istemez sisteminde yavaşlamalar vb. sıkıntı çekerler onun için söyledim

Hack virus işleriyle uğraşmak için en kolay ve zararsız yol Virtual PC- kardesim kuracaksiz istediyini indirib-kullanacak sonrada ay o oldu -yok boyle oldu demeden OS-yi sileceksin.Ben her bir işimi VirtualPC ile kullanıyorum.Pc-deki OS-yi ise resimlerim videolarım,muzikler falan için :RpS_cool:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.