format attım internet yok

Twich

Katılımcı Üye
8 Haz 2016
387
0
System32
Laptopmu ? Masaüstümü ?
laptop ise wifi driverini indir telefonuna ordan pc ye at kurarsın
Masaüstü ise şu adını bilmiyorum ethernet denetleyecisi galiba lan driver yaz cıkar herhalde dene bi kardeşim aynı şekilde telefona indir pc ye at kablo ile kur

ErkanRedhack

Katılımcı Üye
9 Tem 2014
643
0
Ankara
masaüstü kullanıyorum driveri kurdum internet kartının telefondan pc ye attım ama ne hikmetse hata veriyo otomatik kapatılıyo diyo bildiğiniz kasanın arkasına kabloyu takıyorum bağlanmıyo küplere biniyorum şuanda çok sinirlendim

13 Eyl 2012
67
0
cpuz indir ve board markanı modelini öğren ondan sonra board sitesine girerek ethernet lan driver indir ve bilgisayarına aktar kurulumu yaptıktan sonra kapatıp açarsan düzelecektir.

wertykht

Üye
4 Eki 2009
169
0
Uzaklarda..
Lan kartı driveri yüklü değil kardeşim , çalıştıra gelip dxdiag yazıp anakart modelini googlede arat farklı pcden lan kartı (internet kartı) driverini indirip usb vs yoluyla pcne yükle sorun çözülecektir

ensei tankado

Yeni üye
8 May 2014
47
0
Telefonun andorid ise telefonunu evdeki wifi ye bağla.
İnternet paylaşımını aç, kabloyla de usb den telefonu pc ye tak otomatik olarak tanır ve internetin olur. dikkat et mobil verin kapalı olsun.

Netin olduktan sonra hiçbir şey yapma, driver tools gibi saçma sapan sitelere girme. Windows update ye gir, güncellemeleri aç denetlesin bulduğunda oradaki güncellemeler içinden sadece wifi yi yada lan kartını seç indir yüklesin. Otomatik bulur o driveri.

mercanm

Üye
2 Eyl 2008
178
1
Driver kurulumu yapman gerekiyor. Genelde internetteki çoğu driver programları çevrimiçi programlardır internet olmadan yapılamaz .

1-Driver Pack Solution 'u flash belleğe eğer sığacak ise 2 gblık ufak versiyonuda mevcuttur indirip kurarsan internetin ve diğer tüm ses,ağ,grafik driverlerin'da kurulmuş olur.

2-Bilgisayar marka/modelini başka bir bilgisayarda aratarak ethernet driverini indirip bilgisayarda kurarak internete girebilirsin.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar çözemezsen yardımcı olmaya çalışırım :) .

ErkanRedhack

Katılımcı Üye
9 Tem 2014
643
0
Ankara
windows 10 u dwd ye yazıcam iso olarak indirdim 10 u kurunca büyük ihtimal sorun çözülecektir diye düşünüyorum yanlış düşünüyorisem beni bilgilendirirmisiniz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.