Format attım pc çok yavaş yardım

orhann11

Yeni üye
13 Tem 2012
41
0
Selamun aleykum

beyler pc ye format attım driver cd leri olmadıgı için driverpack indirdim bu siteden onunla yükledim

combofix ile tarattım ama cok pis kasıyo pc 2 gb ram var pc de görev yöneticisinden baktım chrome acıkken 1.90 kullanıyo performans bölümünden bu normal bişey değil lütfen yardım edin kafayı yicem 2 gb ram olan pc bu kadar kasması imkansız ....

orhann11

Yeni üye
13 Tem 2012
41
0
Yok usta bununla bir ilgisi yok bişey var ama cozemiyorum kafayı yicem 2 gb ram olan bir bilgisayar bu kadar kasamazzz

daha öncede aynı problem oldu format attıktan sonra combofix yükledim adwcleaner yükledim 2 siyle tarattım o zaman halloldu bu seferde aynısını yaptım ama düzelmedi

windows güncelleştirmelerini yüklemedi daha 200 tane güncelleştirme falan cıkıyo onunla alakalı olabilirmi kasma sorunu

orhann11

Yeni üye
13 Tem 2012
41
0
sanırım ekran kartıyla ilgili bi problem var sitelerdeki görseller falan gec geliyo
ama driverpack programı yüklemiş olması gerekiyo

asus eah5450 series orjinal driver i bulup link atabilirseniz cok sevinirim....

28 Haz 2015
174
0
Driverpack programı bence biraz ağır program driver booster ı önerirdim ve bence advanced systemcare i de yüklemeye gerek yok çünkü ilk başlarda hızlandıran bi program gibi gözüksede zamanla bilgisayarı yavaşlattığını düşünüyorum. Ccleaner ı da yükleyebilirsin . Bide eğer cpu değerlerin çok yükseliyosa fanı kontrol etmeni tavsiye ederim belkide biraz pislenmiştir genellikle bende öyle oluyo :D

orhann11

Yeni üye
13 Tem 2012
41
0
yok usta driverlar tam hiçbir driver bulma programı eksik driver bulmadı pc de 2gb ram vaar 1 gb ekran kartı var ama denetim masasına girerken bile 2-3 dk bekliyo gerisini siz düşünün yokmu bu sitede bilgisayar programcısı veya professiyonel bi şekilde pc ile uğraşan biri her kafadan ayrı bi ses çıkıyo ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.