Format Attırmıyor !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ris-K

Üye
15 Tem 2009
102
0
Arkadaşlar böyle birşey ilk kez başıma gelıyor.PC sürekli meşhur BSOD la kapanıyor.Xp-win 7 format dahi atamıyorum.Norton 360 yuklenmıyor.Norton Power Eraser - Combofix gibi programlar virüsü bulamıyor.Ne yapcagımı sasırdım.Guvenlı modda iken pev.cfxxe gibi bi hata verıyordu ama artık onuda vermiyor.Araştırdım ama bulamadım.Yardımcı olursanız sevinirim ...

17BeLa

Katılımcı Üye
27 Eki 2010
269
0
Dùnyadan
sunu dene belki olur, bilgisayari actiktan sonra BIOS'a gir ve hardisk bòlùmùnden "simdi tam hatirlamiyorum adini": eger IDE daysa HTIC al eger HTIC'yse IDE al kaydet yeniden baslat.

Ris-K

Üye
15 Tem 2009
102
0
Olmuyor kardes Bilgisayarı onarma seçenegını secıyorum.Windows dosyaları yükluyor dıyor fakat cok ilginç normal şekılde açılıyor pc.

mertna

Uzman üye
14 Nis 2008
1,001
0
127.0.0.1
çok iyi bir worm girmiş bilgisayarına onu söyleyebilirim :D ama güvenli modu engellese çok daha etkili olurdu.
combofix'le tarattıktan sonra (güvenli modda) log dosyasını görebiliyorsun dimi?görebiliyorsan orda files created from ve findem diye başlıklar var dosya isimleri var orda virüs olabilcek şeyleri sil ama gerekli dosyaları silme ihtimalin yoksa yap.

Ris-K

Üye
15 Tem 2009
102
0
Biraz araştırma yaptım.Öncelikle BIOS defaultladım.Daha sonra SuperAntispyware PRO ile tarattım.Bi reg ve exe virüs buldu.Suan Norton 360 yüklenıyor ve bı sorun yok gibi gözukuyor.Umarım düzelir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.