format cd ile wın 7

pia ela

Üye
18 Ocak 2013
80
0
çorum
merhaba arkadaşlar bi arkadaşımın hp compak laptobuna cd ile format atmak istiyoruz ama acılısta resmde ki gibi ekran geliyo esc ye bsaınca wın 7 ile devam et yo formatı nasıl atacağız ???

'ReDLiNe

Global Moderatör
23 Haz 2015
7,789
3,744
23
Ankara
QZBLPG.jpg

bumu hata

NEW STYLE

Kıdemli Üye
20 Nis 2014
2,394
3
nereye
Yanlis hatirlamiyosam sizin marka bios menusune cekmeniz icin yeniden baslatin ve surekli F10-tiklatin olmazsa 2nokta kardesimizin dedigini deneyin,gectikten sonrasini zaten kardesimiz soylemis,takilirsaniz belirtin yardimci olalim.:)

pia ela

Üye
18 Ocak 2013
80
0
çorum
yok denedim yine bu ekran geliyo logo gelitken basıyorum ama yine aynı pc benim bi abimin 40 45 yaslarında o hiç anlamaz banada burayı bi arkadaşım söylemişti bi sorun olursa buraya yaz diye ve şimdi biz bios tusunuda bilmiyoruz ama delete f1 f2 f12 f10 hepsini denedik olmadı

NEW STYLE

Kıdemli Üye
20 Nis 2014
2,394
3
nereye

orasi degil :( sirayla deneyiniz bu tuslari caresi bu ancak :( denemedikleriniz deneyin Esc yada,F1 yada,F2 yada,F8 yada,F11 yada,F 12,yada Delete,deneyin son careniz budur malesefki,bu verdigim tuslardan mutlaka biri olmali olmazsa artik kusura bakmayiniz bildiklerimi yazdim o marka icin.:)
Son olarak yeniden baslattiginizda ekranin alt kismina dikkatlice bakiniz cok anide olsa kisa surede yazmasi lazim hanci tus oldugu.:)

Son düzenleme:

ReadyDieFurkan

Uzman üye
31 Ara 2015
1,506
1
F10 tuşu senin güç düğmesi bak hemen f10 tuşuna bas çek bas çek hızlı ol bu arada o sahnedene Esc ye bas ama hala f10 a bas ordan cd roma geç kaydet kapat bir tuaşa basın.. Geri kalalnını yaparsın

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.