Format Nasıl Atılır ??

mythafk

Katılımcı Üye
28 Haz 2016
502
0
KAYSERİ
Öncelikle merhaba arakdaşlar rat yedim ve taraycılarımı kullnamıyorum format atmam lazım en kısa kolay format nasıl atılır adım adım yazabilirmisiniz acil arkadaslar ricada bulunsam win xp bilgisayarım.

Eyciey

Katılımcı Üye
8 Eyl 2016
378
0
sistem geri yükleme gibi bi olay varsa en azından belkitarayıcılarını kurtarabilirsin.sonrada gugıl amcaya sorarsın format nasıl atılır diye.olmadı al usbni internet cafeye git orada format usb si oluştur öyle hallet

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.