FORMAT PROBLEMİ ( ilk defa karşılaştım .. )

HackerTime

Katılımcı Üye
27 Kas 2010
616
0
Uzayda
Arkadaşlar selamlar bugün bir leptop aldım w10 kurulu ama w7 çevirmek için dvd taktım yükle deyince " kur beklenmeyen bir hatayla karşılaştı tekrar yüklemeyi deneyin vs diyor ağlıcam denemediğim yöntem kalmadı 3 dvd denedim onları masa üstümdede denedim hiç bi sıkıntı yok ama leptopta bu hatayı veriyor hepsi . Model casper nirvana nb14

VVaggish

Katılımcı Üye
18 Eyl 2015
913
0
Türkiye
bazı readerlar gravdan oluyor bazende 32/64 bıt sıkıntısı oluyor yanı bırcok sebebı olabılır onerım msdn wın7 hp iso ındırıp wın7 dvd tool ıle yazdırman sorunsuz sekılde baslayacaktır

the67

Katılımcı Üye
17 Eki 2007
298
0
Biostaki fabrika ayarlarını düzeltmeden başka sistem kuramazsınız..
Bios'a girin
Advanced Menüde
Fast BIOS Mode = Disable edin
Boot Menüde
Secure Boot = Disable edin
Aynı Menüde
OS Mode Selection Seçenegi Açılacak
Os Mode Selection = UEFI and Legacy OS olarak seçin
F10 ile kayıt edip BİOS ekranından çıkınız.
istediğiniz her formatı atabilirsiniz lakin formata geçtiğiniz taktirde kurulum menüsünde hardiskteki fabrikanın kurduğu bütün bölümleri sıfırlayıp yeniden C-D bölümler açmayı unutmayın

Son düzenleme:

Ritirato

Katılımcı Üye
9 Mar 2016
589
3
İstanbul
Biostaki fabrika ayarlarını düzeltmeden başka sistem kuramazsınız..
Bios'a girin
Advanced Menüde
Fast BIOS Mode = Disable edin
Boot Menüde
Secure Boot = Disable edin
Aynı Menüde
OS Mode Selection Seçenegi Açılacak
Os Mode Selection = UEFI and Legacy OS olarak seçin
F10 ile kayıt edip BİOS ekranından çıkınız.
istediğiniz her formatı atabilirsiniz lakin formata geçtiğiniz taktirde kurulum menüsünde hardiskteki fabrikanın kurduğu bütün bölümleri sıfırlayıp yeniden C-D bölümler açmayı unutmayın

Öncelikle Secure Boot disable edemiyorum direk içeri giriyor konu açtım resimleri mevcut ilgilenirseniz sevinirim

Double A

Katılımcı Üye
28 Şub 2016
276
0
Arkadaşlar selamlar bugün bir leptop aldım w10 kurulu ama w7 çevirmek için dvd taktım yükle deyince " kur beklenmeyen bir hatayla karşılaştı tekrar yüklemeyi deneyin vs diyor ağlıcam denemediğim yöntem kalmadı 3 dvd denedim onları masa üstümdede denedim hiç bi sıkıntı yok ama leptopta bu hatayı veriyor hepsi . Model casper nirvana nb14

ne cdsi ne progamı denetim masası>sistem ve güvenlik gir orda 7 ye döndürme için yazı mevcut

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.