Format Sonrası Dev Program v1

EmreCix521

Üye
7 Nis 2013
164
0
CS6 neden 1600 MB ya? :D Dreamweaver bile 600 MB iken onun 74 mb olması saçma olmuş :D

unutma ki herkesin iyi bir interneti yok hem çok fazla program ekleyeceksin hepsi toplam 10 GB'a yakın olur. hem isteyen istediği programı indirsin. o açıdan iyidir iyi :D yani indirmeli yap kurulumlu değil. :)

Zaten kurulumlu olması biraz zorlu olur hem kullancıı açısından indirme sıkıntısı olur hem benim tarafımdan o yüklenene kadar oho :D

rucuer2000

Uzman üye
8 Ocak 2013
1,874
1
Kardeş programın boyutu artar ama progarmı indir yerine kur olsa programla beraber inse güzel olur
Çünkü formattan sonra direk internete bağlanamayan arkadaşlar olabilir.
Bide Çok tutulan bilgisayarların driverlarını da ekliyebilirsiniz 5-6 tane pc nin örnek

EmreCix521

Üye
7 Nis 2013
164
0
Eywallah Pcm yok uzun süredir ilgilenemiyorum internet cafeden yazıyorum teşşekürler yorumlar için vede programı kodladıgım tarihte günceldi şuan ne var ne yok bilmiyorum

idris441

Katılımcı Üye
2 Nis 2012
400
0
Unknown
abi programları bir iso veya özel.dll kurup programa yama yapabilirdin " Hayal gücün zayıf " MB önemli degil.

Marwins

Kıdemli Üye
21 Eyl 2012
3,129
1
Photoshop CS6 ekleyebilirsin CS4'ün yerine. Ayrıca Visual Studio 2013 de vazgeçilmez bir program. Bence onu da koy.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.