Format sonrası driver yüklenmeme sorunu

DarkRP

Yeni üye
30 Ocak 2019
29
1
Bilgisayarıma format attım driverler yüklenmemiş internetim yok telefondan usb ile bagliyordum usb driveri olmadığı için telefonu baglayamiyorum yardim

Moderatör tarafında düzenlendi:

Qwx

Kıdemli Üye
30 Nis 2012
2,728
13
Merhaba,
Kablo bağlantısı ile interneti bilgisayarınıza bağladıktan sonra Intel® Driver & Support Assistant adlı programı indirip tüm driverlarınızı son sürümüne güncelleştirme işlemini yapabilrisiniz.

PALA

Özel Üye
26 Mar 2018
12,753
33
Merhabalar,

Driver booster kullanabilirsiniz. Bunun için eğer ethernet kablosu yoksa modem kutusundan mutlaka sarı renkli bir ethernet kablosu çıkar. Bağlantı sağlayarak güncelleme yapabilirsiniz.

Ek olarak aşağıdaki alternatiflere bakabilirsiniz;

• USB WiFi ya da Ethernet adaptörü ile internete bağlanmak ve sürücüleri indirmek.
  • Sürücüleri bulunduran USB'yi arka taraftaki klavye ve fare için konulan USB 2.0 portlarına takarak kurmayı denemek.
  • Sürücüleri kendi CD veya DVD'leri ile kurmak. Veya sonradan sürücüleri tek bir CD'de birleştirip kurabilirsiniz.
  • Sürücüleri içeren bir dahili sabit diski bilgisayara takmak.(Bunu her türlü algılayacaktır ama elinizde sabit disk yoksa yapamazsınız.)
  • (Tam psikopat işi) Bilgisayarın sabit diskini sökmek ve internet kafede bu diske gereken sürücüleri atıp eve gelince bilgisayarı açıp sürücüleri seçip kurmak.
  • Sürücüleri önyükleme sürecinde yükleyen bir Windows 7 kurulum imajı hazırlamak. (Kaby Lake sistemlerde Windows 7 kurmak için bu kesinlikle gerekli.)
  • Telefonu micro USB kablosu ile bilgisayara bağlamak ve telefona indirdiğiniz sürücüyü bilgisayar üzerinden kurmak.

DarkRP

Yeni üye
30 Ocak 2019
29
1
Dostlar bilgisayarda internet yok sadece usb olarak klavye ve mause u görüyor başka Hiçbirşeyi görmüyor şimdiden teşekkürler iyi forumlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.