Format Sonrası Gereken Programlar Burada Girin İndirin.

MorphineR

Üye
19 Mar 2017
231
1
Antileri crackli kullanmanızı tavsiye etmem sonuçta güncelleme gelmiyor crack tarihinden sonra ortaya çıkan bütün virüsler tehdit oluşturuyor onun yerine tamamen açık kaynak kodlu olan 360 Total Security' i kullanmanızı tavsiye ederim. Qihoo 360 sağlam bir şirket ve kapalı kaynak kodlu antivirüslere fena kafa tutuyor...

emreard

Kıdemli Üye
10 Şub 2015
3,316
1
Ankara
Antileri crackli kullanmanızı tavsiye etmem sonuçta güncelleme gelmiyor crack tarihinden sonra ortaya çıkan bütün virüsler tehdit oluşturuyor onun yerine tamamen açık kaynak kodlu olan 360 Total Security' i kullanmanızı tavsiye ederim. Qihoo 360 sağlam bir şirket ve kapalı kaynak kodlu antivirüslere fena kafa tutuyor...
katılıyorum size. Ben virüs programı kullanmıyorum mesela hiç de sorun olmadı. Ara da combofix ile taratıyorum yetiyor. Buraya ekledim mi bilmiyorum ama avantaj ın lic ( serial) dosyası var. O tam orijinal olduğu için eş zamanlı güncelleme de alıyor. :) sorun kalmıyor.

Emeğine sağlık
Teşekkür ederim :)
Ellerine sağlık ağzım açık kaldı bu konu için :)
Beğendiyseniz ne mutlu bana. :)

emreard

Kıdemli Üye
10 Şub 2015
3,316
1
Ankara
arkadaş ne uğraşmışsın valla bir değil bin teşekkürü hak ediyorsun
Çok Teşekkür ederim gönlüm isterdi ki karakter sınırı olmasaydı da daha fazla program koyabilseydim :) Ancak yorumlara program atarak çözdüm ama onu da artık gören yok.o yüzden atmıyorum .
Ellerine Sağlık.
Çok teşekkür ederim.

2015 tarihine ait ama hala yararlı olan konu.Eline sağlık.

Çok teşekkür ederim. :) 2015 den beri yorum atıp teşekkür eden sizlerde beni çok mutlu ettiniz çok teşekkür ederim :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.