Format sonrası internet sorunu

zamanlama

Üye
28 Ocak 2012
137
0
Arkadaşlar sorunumu çözene hem içten hem burdan teşekkür edicem
her türlü yolunu denedim bulamadım
(win 7 64bit proffessional)
Bilgisayarıma format attım bicimlendir falan herşey gitti driverlerin çoğu eksik internetim olmadan bunları güncelleyemem ama sorunum şu ki internet tuşu f2 basıp acmam içinde ethernet yada ağ denetleyicisi falan güncellemem gerekiyor bunun içinde internet lazım ironik ama sorun bu
tane laptopum var hangi driver dosya ihtiyacım olucaksa söyleyin diğer laptoptan indirip flasa atıp flasın içinden formatlı pcye atabilirim arkadaşlar lütfen yardımınızı bekliyorum

derbeder69

Üye
21 Ara 2013
123
0
istanbul
zamanlama kardeş benim sana önerim aygıtlar yöneticisinden sag tıklıyınca açtıgında günçelleştirmeler olur veya bilgisayarımda bu donanımları ara die ileriye bas olmassa gene dönersin bana

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
26
Kardeşim format attıktan sonra bana da oldu o problem.Çözüm için 4 format daha attım HDD ağlıyor tabi.Ancak yine de çözülmedi.
Bilgisayarı kapat.Anakartın üzerindeki BIOS Pilini yanlarındaki pimleri kullanarak sök.Daha sonra tekrardan tak.Ve sistemi aç.

Sürücüler otomatik kuruluyor.Fakat anakart yongaları bunu göremiyor.
Bu işlemleri yapmadan önce bilgisayarını kapat yarım saat sonra tekrardan aç.O şekilde de olma ihtimali var.Fişten çekmeyi unutma.

So Far Away - B.W. - S. J. ❤

30 Eki 2015
247
0
24
WashingtonDC
ImageThumbnail2.aspx

BIOS PILI

Dark-Defender

Kıdemli Üye
17 Nis 2015
3,534
0
Zurich
kardeşim ağ kablosunu laptopa bağla sonra aygıt yöneticinde ünlem çıkar onu güncelle ve driverlerı kur
çözülüyor aynı yöntemi bugün win 7 ultimate sp3 için uyguladım ve başarılı çıktı

bossclown

Katılımcı Üye
8 Ağu 2015
471
0
Bursa
Kardeşim kesin çözüm telefonundan gir Driver bootser indir pc ne at onu tarat o zaten ilk ethernet driverini kuruyor eğer öyle olmassa bana öm at sana bir dosya yollıcam onu kurduktan sonra driver bootser kur o zaman kesin çözüm aynı olayı 1 hafta önce yaptım iyi forumlar

talyus

Kıdemli Üye
5 Ağu 2007
2,163
3
Diye Sorma
Arkadaşlar sorunumu çözene hem içten hem burdan teşekkür edicem
her türlü yolunu denedim bulamadım
(win 7 64bit proffessional)
Bilgisayarıma format attım bicimlendir falan herşey gitti driverlerin çoğu eksik internetim olmadan bunları güncelleyemem ama sorunum şu ki internet tuşu f2 basıp acmam içinde ethernet yada ağ denetleyicisi falan güncellemem gerekiyor bunun içinde internet lazım ironik ama sorun bu
tane laptopum var hangi driver dosya ihtiyacım olucaksa söyleyin diğer laptoptan indirip flasa atıp flasın içinden formatlı pcye atabilirim arkadaşlar lütfen yardımınızı bekliyorum

istersen aygit yoneticisinden bak marka ve modeline yada everest isimli program isini gorur pc yi aldiginda gelen cd si yokmu elinde

crying

Katılımcı Üye
26 Ağu 2010
671
1
Van
Dostum Sen Everest Ultimate İndir Formatladığın Bilgisayara Kur..
Daha Sonra Ethernet Kartının Model Markası Ne İse Diğer Laptopnla İndir Kur Olay Cozulur..
Intertnetin Olduktan Sonra Win Update Diğer Driverleri Kendi Kurar Zaten

ByGazi

Katılımcı Üye
30 Haz 2013
988
0
Driver pack var kardesim 8- 9 gb aklinda bulunsun at bir flash a internet olmadan butun driverleri yukler sende sonra internet sitesinden güncelleri indirip kura bilirsin yada driver booster gbi program kullana bilirsin

mertcan2518

Katılımcı Üye
26 Haz 2015
338
0
Malatya
Kardeş çok basit öncelikle driver pack soluedition 13 indir daha yeni surumleride çıktı ama sonra programi ac birsuru biseyler gelecek hayir felan diyosun (basit) sonra suruculeri guncele felan var internet gerektirmez onu yap sonra bilgisayari yeniden baslatman gerekecek yeniden baslat ve wifi felan driverler ootomatik olarak uygun driverler yüklenmis olacak

Not:Hep bu yöntemi kullandim bircok bilgisayarda sikinti cikmadi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.