format sonrası kablosuz ağları görmüyor

LASME

Yeni üye
1 May 2016
27
0
Sa arkadaşlar formattan sonra slimdriver ile kablosuz driverlerini kurdum ama kablosuz ağlarını görmüyor yani kablosuz özelliğini kullanmıyor şuanda laptop. Şimdi usb wireles adaptör ile girdim. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim?

LASME

Yeni üye
1 May 2016
27
0
ethernet kablosunu bağla dış kaynaktan realtek ethernet i indir sonra kur bu arada ethernet kablon bağlı olsun sonra kendi düzeliyor

Hocam adaptör bağlı wifiye bağlıyım realtek ethernet i indirdim kurdum sonra adaptörü çıkarınca yine kablosuz özelliğini kullanamıyorum.

B2zJ2Q.png

Buradaki kablosuz yeri adaptör takılı değilken yok ama formattan önce vardı.

Dark-Defender

Kıdemli Üye
17 Nis 2015
3,534
0
Zurich
Hocam adaptör bağlı wifiye bağlıyım realtek ethernet i indirdim kurdum sonra adaptörü çıkarınca yine kablosuz özelliğini kullanamıyorum.

B2zJ2Q.png

Buradaki kablosuz yeri adaptör takılı değilken yok ama formattan önce vardı.

sen vınn gibi bir şey mi takıyorsun ? yerel ağa girmen için ethernet kablosu lazım o realtek onu etkinleştiriyordu daha sonra wifi için güncellemeyi yerel ağdayken yapıyordun oluyordu

LASME

Yeni üye
1 May 2016
27
0
sen vınn gibi bir şey mi takıyorsun ? yerel ağa girmen için ethernet kablosu lazım o realtek onu etkinleştiriyordu daha sonra wifi için güncellemeyi yerel ağdayken yapıyordun oluyordu

Yok hocam kablosuz modem kullanıyorum. Bu tp link wifi ye girmemi sağlıyor o takılı değilken wifi ağlarını göremiyorum. Ethernet kablosu nedir hocam biraz açarsanız sevinirim driverlerin hepsini de kurmadım acaba ondan olabilirmi?

emreard

Kıdemli Üye
10 Şub 2015
3,316
1
Ankara
Dostum Bilgisayarı yönet de. Aygıt yöneticisi ne bas.Ağ bağdaştırıcıları ona bas. sonra wifi adaptörüne bas. Özellikler de. Ayrıntıları seç. ordan da donanım kimliğini seç sonra altta çıkan kod gibi bir şey var onu kopyala googleye yaz çıkan driveri indir. düzelir bendede öyle olmuştu bu şekilde çözdüm.

LASME

Yeni üye
1 May 2016
27
0
Dostum Bilgisayarı yönet de. Aygıt yöneticisi ne bas.Ağ bağdaştırıcıları ona bas. sonra wifi adaptörüne bas. Özellikler de. Ayrıntıları seç. ordan da donanım kimliğini seç sonra altta çıkan kod gibi bir şey var onu kopyala googleye yaz çıkan driveri indir. düzelir bendede öyle olmuştu bu şekilde çözdüm.

Herşey tamam da neden adaptöre giriyorum ben adaptör olmadan eskisi gibi kullanmak istiyorum orayı anlamadım :D ama neyse yükleniyor bi sorun çıkarsa atarım buraya :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.