format sonrası veri kurtarma

GizliKahraman1

Yeni üye
11 Ağu 2018
47
0
TÜRKİYEM
arkadaşımın bilgisayarında önemli dosyalarımız vardı ancak yaklaşık 2-3 hafta önce 2 kez format atmış bu dosyaları getirebileceğimiz sağlam bir program varmıdır bildiğiniz yada geri getirebilirmiyiz.

UnknownOrg

Katılımcı Üye
18 Mar 2018
618
24
irgend wo in der welt
Merhaba, şuan piyasada normal kullanıcıların kullanabileceği en iyilerden veri kurtarma programı olan EaseUs'u deneyin. Kurtarmak istediğiniz dosya boyutu 2Gb'den fazla ise cracklisini bulmanız gerekmekte.

Son düzenleme:

kahkahax

Katılımcı Üye
31 Ocak 2016
295
0
Su kesin cözümdür dememez , ben sIklIkla yapmistim bi aralar tanidiklar icin Birini RECUVA ile Cözerken ,diderinde RECUVA ise yarmadim DATA RECOVERY DOCTOR ile cözdüm olayi...Bazilarindada PC INSPECTOR FILE RECOVERY ise yaradi.

THT dede Su link varBURDAN : denemedimam en azindan ilacli olarak Forumda mevcut koaly gelsin

#Katiliyorum

BÖKE

Yaşayan Forum Efsanesi
20 Ağu 2016
8,754
411
Üzerine yeni veri yazılmayan dosyalarınızın kurtarılma şansı yüksek.
Yeni Windows kurulurken, hangi dosyaların üzerine yazıldığı, artık sizin şansınıza..
Bu yüzden C sürücüsüne kuracağınız her yeni program, şansınızı olumsuz etkileyecektir.

Programı Windows üzerinden kurup çalıştırmak yerine, Kurulumsuz çalışan bir program kullanmalısınız.

Hiren's Boot CD içeriğinde veri kurtarma yazılımları mevcut. Bilgisayarınızı onunla başlatıp, hiçbir kuruluma gerek kalmadan söz konusu programları kullanabilirsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.