Format Tarih Mi Oluyor ?Videolu + Resimli Anlatım...

SЧSTЄM

Üye
18 Tem 2007
248
9
AntalyA
FORMAT ATMAKTAN SIKILANLAR VE ZAMANIM BOŞA GİDİYOR DİYEN ARKADAŞLARIMA.....

1_gr.jpeg

Acronis True Image Home 8.0 -
26 MB
[DOWNLOAD]

FORMAT ATMAYA SON!!!

Acronis True Image bir sistem yedekleme programıdır. Değişik amaçlarla kullanılabilir. Fakat biz burada Acronis'i FORMAT ATMAYA ALTERNATİF olarak kullanacağız. Yani bilgisayarınız tertemizken, sorunsuz haldeyken bu programla yedek alıyoruz. Program yedek alırken %50 sıkıştırma yapıyor. Yani 5 GB sürücünüzü yaklaşık 2.5 Gb olarak yedekliyor.

Daha sonra bilgisayara virüs girdiğinde ya da yavaşladığında format atmak yerine, bu programla bilgisayarı en fazla 5 dk'da eski, tertemiz,sorunsuz yedeğe dönüyor. Kullanımı oldukça basit.

Sizler için resimli ve videolu anlattım.

Mümkünse bir format atıp, tüm güncelleştirmeleri yapıp, sürücüleri yükleyip Virüs, Spy programını yükleyip tarama yaptıktan sonra yedekleyin. Tertemiz olsun.

DİSK YEDEKLEME

Programı çalıştırdığımızda çıkan ana pencerede BACKUP yani yedek al tuşuna basıyoruz.

ARKADAŞLAR SİZLER İÇİN UPLOAD ETTİM

DEVAMI:

ACRONIS 8 DOWNLOAD İÇİN TIKLA
///////////////////////////
ACRONIS VİDEOLU VE RESİMLİ ANLATIM İÇİN TIKLA

NOT:KENDIM KULLANIYORUM SORUNU OLAN BİLDİRSİN %100 ÇALISIYOR.KULLANIMI OLDUKCA BASİT.
İÇERİK:SESLİ+VİDEOLU GÖRSEL ANLATIM+ACRONIS 8+RESİMLİ ANLATIM

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.