Formatın Düzeltemediği Mavi Ekran Sorunu

cityopt

Üye
18 Haz 2014
145
0
Nereye
Arkadaşlar oynadığım oyunu açmaya çalışınca mavi ekran CRITICAL_PROCCESS_DIED hatası alıyordum. Oyunun forumlarında araştırdım başka kimse bu hatayı almıyor ben de format atayım dedim attım formatı, antivirüs taraması güvenlik duvarı driver güncellemeleri ardından oyunu tekrar yükledim. Aynı sorun devam ediyor. Launcher güncellemeyi yapıyor oyunu başlat diyorum mavi ekran geliyor oyunla alakalı değil diğer bilgisayarımda denedim oyun açılıyor sorunsuz bir şekilde. Önerisi olan var mı?

cityopt

Üye
18 Haz 2014
145
0
Nereye
Arkadaşlar bilgisayar oyunu 1 gün önce sorunsuz açıyordu hiç bir şey değiştirmediğim halde bu sorun çıkmaya başladı ben de format atmıştım. Bilgisayar Lenovonun kendi programının donanım performans testinden sorunsuz geçti yine de başka bir uygulamayla test etmeli miyim ram i?

eneslaraca543

Uzman üye
19 Nis 2015
1,372
0
Bafra,Samsun
Arkadaşlar bilgisayar oyunu 1 gün önce sorunsuz açıyordu hiç bir şey değiştirmediğim halde bu sorun çıkmaya başladı ben de format atmıştım. Bilgisayar Lenovonun kendi programının donanım performans testinden sorunsuz geçti yine de başka bir uygulamayla test etmeli miyim ram i?

Lenovo nun Donanım Performans Testinden Sıkıntısız Geçtiyse Başka Uygulamayla Taratmana Gerek Yok. Ne Yapman Gerektiği Hakkında Bilgim Yok Ben Ram ı Değiştirmiştim Mavi Ekran Gelmedi Bidaha

cityopt

Üye
18 Haz 2014
145
0
Nereye
Bir yandan da yabancı sitelerden araştırıyorum windows 8.1 ile çalışmayacağını bu hatayı vereceğini söylüyorlar. diğer bilgisayarımda 8.1 fakat sorunsuz çalıştırıyor ve düne kadar bu bilgisayar da açıyordu. uyumluluk modunda açsam bile aynı şekilde mavi ekran veriyor. bu arada oyun gereksinimlerinin yaklaşık 10 katı bilgisayarımın özellikleri. bütün donanımların sağlıklı çalıştığını söyledi test. Herşeyi denedim arkadaşlar başka çözüm öneriniz var mı lütfen yoksa bırakıcam muhtemelen oyunu emeğime yazık olacak

Kısa süre içerisinde başka bir oyunda deneyip sizleri bilgilendireceğim arkadaşlar.

efsane4242

Uzman üye
30 Ocak 2013
1,039
0
32
Konya
Ekran kartın güncel mi ? Bir hata formattın sonra aynı hatayı veriyorsa sorun yazılımda değil donanımdadır. Driverleri güncelle Drevir yazılımı duzgun yuklenmediyse yada eski sürümse Donanımında düzgün calışmamasını saglar.

cityopt

Üye
18 Haz 2014
145
0
Nereye
oyun kendi official sitesinden indirdim. şu an başka bi oyun denedim çalıştı arkadaşlar uyumluluk modu dışında win7 olarak nasıl çalıştırabilirim uyumluluk modunu kabul etmedi.

eneslaraca543

Uzman üye
19 Nis 2015
1,372
0
Bafra,Samsun
oyun kendi official sitesinden indirdim. şu an başka bi oyun denedim çalıştı arkadaşlar uyumluluk modu dışında win7 olarak nasıl çalıştırabilirim uyumluluk modunu kabul etmedi.

lyNdEp.png

VLz0ER.png

ngNREa.png

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.