Formatla İlgili Problem

isolr355

Yeni üye
6 Ağu 2012
21
0
Arkadaşlar bilgisayara windows 7 ultimare format atıyorum ama c: deki hiç bir dosya silinmiyo acaba benmi eksik bişey yapıyorum ileri ileri diyorum yapıcakda başka birşey yok zaten bir yardımcı olur musunuz. ?

Konu içeriğini editledim büyük harflerle yazmak yasaktır edit //Herakles

Moderatör tarafında düzenlendi:
24 Eki 2012
194
0
:C klasörü dokunulmazdır oradaki dosyaları dışarı al ama driwır falan alma gereksizleri al boşa sonra gider sen merak etme :/c dosyası dokunulmazdır misal internet cafelerdeki program masa üstündekini siliyor ama :/c kalsöründekini silmyor denemeni tavsiye ederim

28sefa28

Katılımcı Üye
6 Ağu 2012
636
0
BURSA-ZONGULDAK
Formatı bıosdan başlatırsan silinir eğer biosdan başlatmassan yani windows açıkken formata başlarsan biçimlendirmz çünkü işletim sistemn hala açıktır ve dosyaları kullanmakta olduğu için silinmez.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.