Formatta hata var?

BatHero

Üye
26 Mar 2018
236
1
Space
Merhaba dostlar laptopa format atıcaktım .usb nin içine rufusla win 7 yi kurdum , bios ayarlarından usb yi en üste aldım sonra açılırken ekran siyah ve sadece ekranda 3-4 tane ince çizgi belirdi ve win 7 kurulum yeri açılmadı , nerede hata yapıyorum? ( laptopta hdd var onun içinde win 10 kurulu ve yanında sdd de takılı olarak var tabi sdd nin içi boş , ben win 10 olana kurmaya çalışıyorum , sdd yi çıkartmam gerekiyormu?)

Son düzenleme:

riling

Üye
26 Mar 2018
89
0
[ame="https://www.youtube.com/watch?v=fMVnmOH47nc"]usb hazırlama[/ame] burdan bir daha usbnizi hazırlayın belki hata olmuştur + hdd eskiyse okuma ve format işlemi sırasında görüntü gelmeyebilir doğru işleri yaptıktan sonra siyah erkan geliyorsa bekleyin arka tarafta yüklüyor olabilir .

ICHIDH

Uzman üye
25 Eyl 2013
1,531
3
Erzurum
Merhaba dostlar laptopa format atıcaktım .usb nin içine rufusla win 7 yi kurdum , bios ayarlarından usb yi en üste aldım sonra açılırken ekran siyah ve sadece ekranda 3-4 tane ince çizgi belirdi ve win 7 kurulum yeri açılmadı , nerede hata yapıyorum? ( laptopta hdd var onun içinde win 10 kurulu ve yanında sdd de takılı olarak var tabi sdd nin içi boş , ben win 10 olana kurmaya çalışıyorum , sdd yi çıkartmam gerekiyormu?)

Eğer boot için rufus kullanıyorsan 'Disk Bölümü Düzeni' ayarlarını doğru şekilde ayarladığından emin olmalısın

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.