Formmail alma-Fake yapma(Facebook özel)

03zafer03

Yeni üye
26 Ocak 2012
9
0
herşeyyi yaptım bana ensonun da böle bişi gercekleştirelimiyor tekrardene sonra didi
yardım piliisss

bayburt-1997

Katılımcı Üye
7 Haz 2010
297
0
Ben yapamadım.Bana yardımcı olurmusun.Dediğin şeyleri arıyorum.Mesala inputu arıyorum kaç tane id=.. name=.. filan çıkyor.Hangisine koyacağımı şaşırıyortum.Birde <input text hidden var sadece

DevriMTeam

Yeni üye
26 Ocak 2012
16
0
İSTANBUL
"html" uzantılı dosyamızı not defteri ile açıyoruz ve ctrl+f deyip "form,method,post,action" herhangi birini arıyoruz ve karşımıza "<form action="sssssssssssss" method="post">" benzeri bişe çıkıyor.Bu kısmı kendi formmailiniz ile değiştiriyorsunuz.Ve kaydediyorsunuz. forummaili nerden bulcazz

ESP67

Yeni üye
25 Ocak 2012
6
0
hacı boktan bişey alanatmışın ya 1 cümdele 50 kere ıd yazan name yazan password yazan yerelerle name yazan ıd ... buna amk küfür ettittirme bana .hackerlikten soğudum ya.

activeseen

Katılımcı Üye
6 Ocak 2010
548
0
Seenn City
:diablobilgisayarı açıp bu gün hacker olucam diye işe başlayan sütçüklerin not defteri okuma-yazma bilgisi bile yokken nasıl olur da beni eleştirebilme hakları oluyor.:diablo
hacı boktan bişey alanatmışın ya 1 cümdele 50 kere ıd yazan name yazan password yazan yerelerle name yazan ıd ... buna amk küfür ettittirme bana .hackerlikten soğudum ya.
!!!(Türkçe öğren bu arada çocuk.)!!!
:mad:önce adam ol sonra hacker olursun.:mad:

Son düzenleme:

occibital

Katılımcı Üye
10 Şub 2011
759
3
kardeş bnde paylaş deilde paylaşın olduğu yerde formu ekle çıkıyo ? onu naşl paylaş yapcam ?

jsf

Üye
12 Nis 2012
234
0
üyeliğim bitmiş jotformda? üyeliğin sürekli olması için ne yapmalıyım?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.