Forum Adına Super Mario Temalı İndex Tasarım Çalışması :)

teux

Ar-Ge Ekibi Asistanı
23 Ocak 2023
972
1,469
eyvallah
Kral html halini atıver de bizde üzerinde oynuyup reklamını yapalım
Biraz yoğun bir dönemden geçiyorum kusuruma bakmayın. Yapabildiğim en kısa sürede yapmaya çalışacağım... yaptığımda belki off topicden kaynak kodları diye atarım belki pmden atarım.
cidden logoda piksel olursa acayip iyi olurdu
Eyvallah
deminden index kodlari ariyorum 😁
Malesef şuan adında da yazdığı gibi tasarım çalışması herhangi bir yazılımsal durum yok
Ellerine sağlık Teux, güzel fikir :D
Eyvallah hocam teşekkür ederim adınıza bir şeyler çıkartabilirsem :) Denemeler oluyorda tam beğenmiyorum vazgeçiyorum adfgdfgdfg

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.