Forum çöplüğe dönmüş !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kalpsizpgenc

Uzman üye
15 Eyl 2018
1,793
3
İnstagram
Forum da ben bi konuya bir mesaj ekliyorum örnek müzik önerileri 2 3 post üst üste ekliyorum mod hemen özelden yazıyor post kasıyorsun vs konuyu editle ok diyorum eyw sonra diyorum diğer mod arkadaş neden aynı şekilde paylaşabiliyor yarın tekrar bakarsan düzenlenmiş olucak dedi ok dedim yarın baktım aynı öbürsü gün baktım aynı kısaca forum boş bi hal aldı eski aktiflik yok da ztn ful hepsi 2020 üye 2019 üye bir mesaj yazıyorsun modun canı sıkkın oluyor mesajı siliyo ya da bir mesaj yazdım gecen aynı yazdığım mesaj siliniyor ve copy past halini mesajımı silen mod yazıyor çok kötü bir form olmaya doğru yol aldı tht forum u eski bi kaç emektar mod admin vs dışı gerisi boştur hadi eyw forum dan çıkış yapıyorum üyelik silinmediği için forum modları bi çeki düzen versin kendilerine.

Çiçero

Özel Üye
9 Eyl 2008
1,525
43
Türk Otağ
Değerli kalpsizgenc;

Art arda atılan postlar flood olarak tabir edilmekte ve forum kurallarınca yasaktır. Bu yüzden dolayıda mod kardeşlerim sizleri uyarmış, postunuzu silmiş olabilir. Gerekeni yapmaktadırlar. Eğer modlarla alakalı sorun yaşıyorsanız Byhacker4040 isimli uzman moderatörle veya benimle iletişime geçiniz.

Hayırlı forumlar.

P4RS

Özel Üye
8 Ocak 2017
5,156
58
Ankara
Merhabalar,

postların ardı ardına atılmasına flood deniyor ve bu forumumuzda yasaktır. Attığınız mesajın sağ altında "Düzenle" kısmı bulunmaktadır. O kısma tıklayarak mesajınıza ekleme yapabilirsiniz. Bu sayede post kasımı yapmamış olursunuz. Hiçbir moderatör arkadaşımın bu belirttiğim durum yapma hakkı yoktur. Bizlerde de flood olarak geçmektedir. Böyle bir durum ile karşılaşırsanız bana özel mesaj yoluyla yazabilirsiniz. Ayrıca üyeliklerin yeni veya eski olması bir şey ifade etmemektedir. Yeni olan kişi bilgisiz eski olan kişi çok bilgili gibi bir durumda söz konusu değildir. Bizler için bütün üyeler eşittir.

kalpsizpgenc

Uzman üye
15 Eyl 2018
1,793
3
İnstagram
Değerli kalpsizgenc;

Art arda atılan postlar flood olarak tabir edilmekte ve forum kurallarınca yasaktır. Bu yüzden dolayıda mod kardeşlerim sizleri uyarmış, postunuzu silmiş olabilir. Gerekeni yapmaktadırlar. Eğer modlarla alakalı sorun yaşıyorsanız Byhacker4040 isimli uzman moderatörle veya benimle iletişime geçiniz.

Hayırlı forumlar.

Benim kızıp sinirlenme sebebim konunun editlenmesi değil bir post kasımını mod yapabiliyor da normal üye mi yapamıyor ?

Mod diyor yarın o modun konusu vs de düzenlenecek sorun yok diyor e benim konuyu düzenlerken o konuyu neden düzenlemiyorsun ?

yarın oluyor salı oluyor perşembe cuma oluyor gine de üst üste mesaj atan modun konusu editlenmemiş cidden çok adaletsiz yer oldu forum bu mod vs lere lütfen düzgün rütbe verin.

Merhabalar,

postların ardı ardına atılmasına flood deniyor ve bu forumumuzda yasaktır. Attığınız mesajın sağ altında "Düzenle" kısmı bulunmaktadır. O kısma tıklayarak mesajınıza ekleme yapabilirsiniz. Bu sayede post kasımı yapmamış olursunuz. Hiçbir moderatör arkadaşımın bu belirttiğim durum yapma hakkı yoktur. Bizlerde de flood olarak geçmektedir. Böyle bir durum ile karşılaşırsanız bana özel mesaj yoluyla yazabilirsiniz. Ayrıca üyeliklerin yeni veya eski olması bir şey ifade etmemektedir. Yeni olan kişi bilgisiz eski olan kişi çok bilgili gibi bir durumda söz konusu değildir. Bizler için bütün üyeler eşittir.

Bu forum da çok adaletsiz mod var çok boş gezenenin boş kalfası bi düzenlenme getirilmesi lazım diye düşünüyorum

ben flodd yapmama birşey demiyorum ztn diyorum ki aynı şey flod mod a da yasak ama mod yapıyor diyer mod a bildirince de diyor yarın tekrar bak düzelecek ok diyorum ama konu aynı sadece benim yazdıklarım editlenmiş adalet mi bu ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

H A

Katılımcı Üye
10 Tem 2019
850
27
KIBRIS
2018 girişli bi üye 2002 kuruluşlu bir foruma eleştiri yapıyor.Konu başlığına bak " Forum Çöplüpe Dönmüş " hangi hakla ? Yıllardır faliyet sürdüren foruma laf ediyorsun.Sağ tarafta çıkış yap butonu var kimseyi zorla tutmuyorlar buraya.
Boş eleştiri yapıp konu açacağına onlarca üst düzey yetkili var,git onlara yaz forum açıp kimseyi kötüleme.

kalpsizpgenc

Uzman üye
15 Eyl 2018
1,793
3
İnstagram
Neyse bu kadar yeter yazmama değmiyor sevdiğm mod işini güzel yapan mod ve admin e vs kendinize iyi bakın gerisi boş yapıp boş boş forum da takılan modlara da burdan selam olsun. Ebedi tht forumundan afk .

Çiçero

Özel Üye
9 Eyl 2008
1,525
43
Türk Otağ
Moderatörler güncelleme yapıyorlar, bu konuda onları flood atmasında bir istisnai durum mevcuttur ve bilgimiz dahilindedir.
Hayırlı forumlar

0x762

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Nis 2016
38,343
35
Flood yapamazsınız. Moderatör isterse arka arkaya binlerce mesaj yazar. Moderatörler üyelerden daha fazla hakka sahiptir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.