forum hakkın da bazı değişiklik öneririm !

sefilbilo23

Kıdemli Üye
3 Tem 2021
2,223
901
22
bazen bilmeden başka konu ve alaka olmayan yerlerde konu acıyoruz örneğin yardım bölümün de acmamız lazımken biz siber güvenlik eğitim gibi yerlerde yardım istiyoruz daha sonra rutbesiz karşı tarafı uyarırken yanlış yerde konu acmışsınız derken o kişi yanlış konuyu silmeden yardım bölümü de tekrar acıyor bu sever noluyor iki yerde aynı konu oluyor demek istiyorum ki yetkili kişilere demeden kendi yaptığı hatayı silmesine müsahde edin umarım yetkililer el atar

w1sd0m

Katılımcı Üye
28 Mar 2020
698
629
𐱃𐰀𐰢𐰴
bazen bilmeden başka konu ve alaka olmayan yerlerde konu acıyoruz örneğin yardım bölümün de acmamız lazımken biz siber güvenlik eğitim gibi yerlerde yardım istiyoruz daha sonra rutbesiz karşı tarafı uyarırken yanlış yerde konu acmışsınız derken o kişi yanlış konuyu silmeden yardım bölümü de tekrar acıyor bu sever noluyor iki yerde aynı konu oluyor demek istiyorum ki yetkili kişilere demeden kendi yaptığı hatayı silmesine müsahde edin umarım yetkililer el atar
Merhabalar.
Makale ve yorumların sol alt kısmında "Rapor" butonu bulunmakta. Sizler de yanlış bir durum gördüğünüz zaman "Kardeşim konuyu yanlış yere açmışsın" veya "Kanka burada reklam yapamazsın, konuyu sil" şeklinde post atmaktansa, rapor butonundan konuyu veya yorumu yetkililere bildirebilirsiniz. Böylece, yetkililer çok daha hızlı müdahale edebilir.
Cansınız.

Rx

Moderatör
12 Ocak 2021
2,299
1,421
(nowhere) in
Merhabalar değerli üyemiz:
Bizler zaten bu tür konular gördüğümüz zaman uyarı vermiyoruz, direkt olarak konuyu gerekli bölüme yaşıyoruz. Ve forum üzerinde hiçbir konu silinemez, kural İhlali yapılan konular da dahil. O konuları çöpe taşıyoruz, yani dediğiniz gibi üyelere böyle bir yetki tanınmasına gerek yok.
İyi forumlar dilerim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.