Forum hakkında öneri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Teodoro

Uzman üye
13 Ocak 2018
1,498
0
Dergi Timi
Merhaba. Çoğu kişi kulüplere girmek istiyor ama giremiyor. Sebebi de skype- telegram kullanmaması. Foruma grup sohbeti özelliği getirilebilir. Mesela ben a kulübü lideri bir gurup sohbeti açar, kulüp üyeleri ve kulüpler hattı sorumlusunu ekler. Böylece hem chat uygulamalarını kullanmayanlara bir artı olur. Hem de o programlardaki hesapların çalınması gibi durumlar önlenebilir. İsteyenler yine öyle chat uygulamalarını kullanabilir. Bu sadece kulüplerde de geçerli değil. Admin Black-Box

Rainshy

Uzman üye
10 Tem 2013
1,896
3
Yönetim içi bu öneriniz mevcut diğer ki şekilde xat gibi bir ortama döner burası, ki skype kurup indirmesi üye olması o kadar zor birşey değil ki. :)

Hisoka*

Kıdemli Üye
21 Eki 2015
2,065
5
Forumda yıllarca öneri yapıldı forum yönetimi üdy zaten bizler için ellerinden geleni yapıyorlar en azından bazıları yapıyor ama öyle her şey tık diyerek olmuyor üdy ve birçok yöneticinin eminim ki not defterleri bayağı bir kabarıktır zamanla eğer fikir uygunsa zaten oluyor :)

edit : foruma getirilecek talk sistemi sistemi fazla yoracak ve sistem sunucularında boşuna ağırlık ve dahilinde birçok eklenti gibi şeylerin daha gelmesini mecburi kılacak ben pek mutlu bakmıyorum açıkçası

Son düzenleme:

'starktom

Uzman üye
9 Ara 2017
1,733
0
Nereye
Özel odalar olmalı sadece külüp üyelerinin görebildiği ve bu odalara chat eklenmeli bir forumda görmüştüm böyle birşey olursa çok güzel olur.
dHHoX8.png

firehackturk

Yaşayan Forum Efsanesi
21 Ağu 2016
9,875
363
27
anka
Yeni getirilecek bir çok özellik beraberinde açıkları da meydana getirir ve bu şeyler sunucuya çok fazla yük bindirir, eğer chat sistemi gibi bir şey diyorsanız.

bekodark123

Uzman üye
31 Ocak 2012
1,402
0
Yeni getirilecek bir çok özellik beraberinde açıkları da meydana getirir ve bu şeyler sunucuya çok fazla yük bindirir, eğer chat sistemi gibi bir şey diyorsanız.

İyi güzel söylüyorsun da pentester yok mu yönetimde ?

Kontrol & Fix işlemleri yapıp stabil hale getiren biri yok gibi algı oluşmaya başladı artık.

Foruma ayrılmış sunucunun özellikleri ve şu anki kaynak kullanımı hakkında bir bilgim yok o yüzden o konuya yorum yapamayacağım.

'Execution

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
3,228
29
Özel odalar olmalı sadece külüp üyelerinin görebildiği ve bu odalara chat eklenmeli bir forumda görmüştüm böyle birşey olursa çok güzel olur.
dHHoX8.png

chat konusu bence artık kapatılmalı. Se-ZeR adminimizin bir konuda attığı post;

Soru:
Forumda neden chat kısmı yok, anlık konuşsak rahat rahat akarız işte?
Cevap:
Daha önce denendi ve hem suistimal edildi, hem de küfür edeninden reklam yapanına kadar birçok dengesiz çıktı, 24 saat online olup sohbetin nabzını tutamayacağımızdan fikir rafa kaldırıldı. Konuşmak istiyorsanız off-topic uygundur .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.