Forum İçin Bir İstek

N0RT0N

Üye
8 Ocak 2017
242
0
California
Selamun Aleykum Abilerim Kardeşlerim.

Forumda Müzikle Uğraşan arkadaşlarımız vardır illaki benim gibi eğer üdy kabul ederse prodüktörlük için bir katagori açılmasını istiycem en azından forumda müzikle ilgili birşeyler ogrenmek istiyenlere yardımcı olmuş oluruz boylelıkle.

Saygılarımla...

N0RT0N

gikaa123

Kıdemli Üye
26 Haz 2012
2,605
1
62
Güzel düşünce dostum ama kaç kişi var onu bilmek lazım bu işlerle uğraşan :) 5-10 kişi için açılmaz bence onun için müzik kategorisi kullanılır :)

N0RT0N

Üye
8 Ocak 2017
242
0
California
Sen Onu İstiyorsan ; Ben De Foruma İyi Gamer Tarzı Bir Ünvan Getirilmesini İsterim .d

İstediğin forumu ileri götürecek birşey değil malesef....

Güzel düşünce dostum ama kaç kişi var onu bilmek lazım bu işlerle uğraşan :) 5-10 kişi için açılmaz bence onun için müzik kategorisi kullanılır :)

Hocam bence olması gerekır yanı ne bıleyım tht adına muzık felan çıkarılır herkes ortak bir beat hazırlar ortaya konur muzık çıkarılır. 5-10'u yok zaten kodlama vb. tımlerınde da 5-10 kişi bile yok en son 2 kişiydi. Bu muzık işide kodlama gibi ama melodilerle :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.