Forum Kurdum Fakat Hiç bir Bilgim Yok Help!

nakavt

Yeni üye
18 Şub 2008
5
0
Arkadaşlar yeni forum kurdum fakat hiç bi bilgim yok forum öylece duruyor forumu nasıl tasarımlıycam falan hiçbirşey bilmiyorum yardım edeni sitemde co-admin yapıcam
help me! msn vermek yasak

Moderatör tarafında düzenlendi:

Erdy||

Yeni üye
29 Eki 2008
3
0
Bunun için yardımcı olacak arkadaşlar vardır umarım. Tavsiyem vBulletin Destek sitelerine üye olup bilgilerden faydalanmanız. Zor birşey değil vBulletin.

ar£S

Kadim Üye
30 Tem 2009
5,659
0
msn vermek yasak editle zaten sana yardım edecek olanlar özelden ulaşır..

folklorcu08

Kıdemli Üye
7 Tem 2009
2,447
0
Daha BeLLi DeğiL
edıcegımız yardımın karsılıgını alıcak olsak yetersız kalırsın cunku tht de herkes ozeldır ve yardımlarında karsılıgı olmaz bu sekılde yazılar yazıp bızlerı kucuk dusurmeye kalkma bırdahakı yorumum daha agır olucaktır

Genghis Khan

Kıdemli Üye
18 Haz 2009
4,460
7
edıcegımız yardımın karsılıgını alıcak olsak yetersız kalırsın cunku tht de herkes ozeldır ve yardımlarında karsılıgı olmaz bu sekılde yazılar yazıp bızlerı kucuk dusurmeye kalkma bırdahakı yorumum daha agır olucaktır

Haklısın da , sakin ol biraz ;)

Konudaki msn adresini de esitleyin, yasak...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.