Forum Satın Alma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

42gonya42

Yeni üye
11 Ağu 2011
15
0
Arkadaşlar Ben Bir Forum Sİtesi Satın Almak İstiyorum Ama Bu FOrum Gibi Konular Kasılmış Bölümler Düzenlenmiş vs.vs... Ya Da Forum İçin Host Domain Alsam Bunları Nasıl Yapacam EN Baştan MI

evillord

Uzman üye
7 Tem 2009
1,558
0
Kod aklın di
nette yani googlede webmaster net gibi forumlar war ordan bu tür satış işlemleri gerçekleşiyor .
fakat mybb olsun vbluttein olsun bu tür forumlarda az da olsa bilgin olmalı yoksa idare etmen zor olur her ne kadar hazır forum olsada

Agemon

Özel Üye
22 Ocak 2010
6,476
1
Yeni bir site açarsın kardeşim önce daha sonra onu forum sitesine dönüştürür ve en baştan başlarsın her şeye.Hazırını bulman imkansız neredeyse anca zorda kalmış ve sitesini satan biri olursa olur bu dediğin.

42gonya42

Yeni üye
11 Ağu 2011
15
0
Nasıl Zor Olur Yani.. Mesela Saldırı Alırım Gibi Mi?

Agemon Komutanım peki Ben 0 Dan Başlarsam O Forumu Adam Etmem Optimizasyonunu Yapmam Falan ne kadar Sürer.

Moderatör tarafında düzenlendi:

42gonya42

Yeni üye
11 Ağu 2011
15
0
Peki Bunları Bana Burda Açıklayabilir misiniz nerden ALınır Nasıl FOruma Dönüştürülür Güvenliği Nasıl Sağlanır 0dan anlatabilir misiniz

Agemon

Özel Üye
22 Ocak 2010
6,476
1
vbullettin forum için çok idealdir ancak yönetimi hakkında bilgi sahibi olman gerekiyor zorluğu o olur senin için yani.Çünkü oldukça geniş kapsamlı bir yönetim paneli var.Tek başına yönetebilceğin bir şey değil teknik bakımdan.

42gonya42

Yeni üye
11 Ağu 2011
15
0
Hayır Bilmiyorum Ama Ben Mesela Bedava Forum Açma Sitelerinde Sorun Yaşamamıştım Hazır Tema Kullansam Banner Ayarlarım. Pospit olayını anlamadım

Yönetim Derken Sıkıntım Ne Olur Tam olarak. Ben Bu İşi Ne Kadar Sürede Öğrenirim

Agemon

Özel Üye
22 Ocak 2010
6,476
1
bu işi öğrenme süresi senin becerilerine kalmış bir şey.Mesala hazır ücretsiz forum sitesi açabilir içeriğini oluşturabilir hatta belli bir yol kat edip (konular v.s) daha sonra bunu belli bir ücret ile gerçek bir domaine taşıyabilrisin hazırlamış olduğu site ücretli ve gerçek bir siteye dönüşür yani.

42gonya42

Yeni üye
11 Ağu 2011
15
0
Hiç Bilmiyorum ama Öğrenmem Ne Kadar Süre Alır

Anladım Peki V Bulletin Kullanabilir Miyim Ücretsiz Forumlarda?

Agemon

Özel Üye
22 Ocak 2010
6,476
1
Ücretsiz forumlarda vbullettin ne yazık ki kullanamıyorsun. PHBB2 ve 3.sürümleri yaygın ama bunlar senin için daha kolay yönetim paneli olur ancak vbullettin gibi bazı eklentiler,temalar kurman mümkün değil.

Agemon

Özel Üye
22 Ocak 2010
6,476
1
Domain ücretleri değişkendir bağlı olduğu şirkete göre.Yıllık ücreti 100-165 lira olanların var olduğunu biliyorum hatta bazıları bir kaç özellikte sunuyor veritabanı bakımı v.s gibi bunun için iyi bir araştırma yapmalısın kardeşim.

42gonya42

Yeni üye
11 Ağu 2011
15
0
Tmm Bna Bi De Ücretsiz Dediğin Gibi Ücretsiz Forum Yapıp Kendimi Geliştirebileceğim bi Bedava Hosting Adresi Verir Misin Ondan Sonra Konuyu Kilitleyebilirisniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.