Forum Sitesi Acil yardım

EnderOkceLk

Yeni üye
26 Mar 2016
41
0
Sa beyler forum sitesi açmak istiyorum 1 ay deniycem sadece 25 tl var suan cebimde dandikde olsa bi site açmam için yardım edermisiniz

DreaMHunteR

Kıdemli Üye
27 Ağu 2009
3,131
0
Eskişehir
bu zamanlarda özellikle sosyal medya olayı iyice aktif olunca forum sitelerinin pek bi manası kalmadı.özellikle mybb smf gibi forumlarla ve ücretsiz domainlerle baslayacaksan işin çok daha zor.en ucuz paketten bir host ve domain almanı ve geçici süreliğine vbulletin kullanmanı ve duruma göre de hostunu hızlandırıp vbulletinine lisans alabilirsin.yok ben sadece öğreneceğim falan diyorsan bilgisayarına localhost kurarak kendi bilgisayarına vbulletin kurabilirsin.easyphp yi kurmanı öneririm

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.