Forum Sitesi Açıyorum Anlayanlar Bi Bakabilir mi ?

C1R1M1N4L

Katılımcı Üye
31 Ocak 2013
572
0
Users
Selamun aleyküm, öncelikle hepinize hayırlı günler diliyorum. Arkadaşlar kendime 000webhosttan alan adı aldım fakat ftp üzerinden yükledim dosyaları mybb kurulumu gerçekleştirecektim siteye giriyorum fakat kurulumla ilgili hiçbirşey çıkmıyor bi anlayanlar el atarsa olaya :)

TIME'S LORD

Kıdemli Üye
1 Ocak 2012
2,387
2
Şunu da ifade edeyim yıllardır forum sitesi kurup yönetirim ama eskisi kadar kimse forum sitelerine değer vermiyor.Yardım etme konusunda buradaki herkes sizlere yardımcı olur...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.