Forum Sitesi YARDIM !

Coders156

Yeni üye
4 Haz 2015
43
0
Arkadaşlar Merhaba , Bedava bir forum sitesi açmak istiyorum fakat bazı sorunlarım var şuanda açabileceğim bedava domain veren bir site bulamadım yani istediğim tarzda bulamadım birde şöyle bişi yapıyordu eski bir arkadaşım şuanda ona ulaşamadıgım için sizlere sorayım dedim .
mesela freeforums adlı bir siteden bedava bir forum sitesi actım

örn: coders.freeforum.com olacaktır ismi işte arkadaşımın yaptığı şey freeforum ek'ini kaldırmaktı bunu yapmayı bilen varsa ve bana yardımcı olursa cok sevinicem.

RafaeL33

Katılımcı Üye
30 Mar 2013
400
1
M3RS!N
Altını çizerek bir hatırlatma yapmak istedim. Asla ve asla hostinger'e güvenmemeni tavsiye ediyorum. Yakın zamanlarda daha bir arkadaşımız hostingerden gazabına uğradı bilgine.

Ek olarak; diyelimki freeforums.com sitesinden aldın seninde yapacağın sitenin adı tht.freeforums.com oldu. FreeForums Sitesi alt alan adı size sundukları için freeforums'u kaldıramazsınız. .com ,.net , . org gibi domainler ' i ucuz maliyetli hosting şirketlerinden alabilirsin lakin bu konuda yardımcı olabilirim. ama dediğim gibi benim bilgime dayanarak söylediğim budur. İyi Forumlar Dilerim..

Coders156

Yeni üye
4 Haz 2015
43
0
alt alan adını kaldıramıyorum zaten ama bunu yapan bir arkadasım vardı defalarca sahit oldum nasıl yaptıgı hakkında hiç bir bilgim yok o zamanlar ugrasmıyordum bu işlerle sormadımda nasıl yapıyorsun diye ama yapıyordu bir şekilde.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.